Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No konečně. Ale že to trvalo. V tomto případě jsme ještě hodně daleko za západní kulturou. Ještě mi tam chybí zákaz kouření v autě pokud tam jsou děti.
    Konečně nekuřáci získali jakousi malou ochranu před netolerantními kuřáky.
    • zákaz kouření v autě, pokud jsou tam děti, naprosto schvaluji. Rovněž v restauraci, kam se chodí jíst. ALE V HOSPODĚ??? *8*
  • nedovolili ani bolševici. *5*
    • Bolševici si dovolili mnohem horší věci. Na tuto správnou věc musela přijít demokracie.
    • Ale tihleti novodobí rudozelení jsou mnohem radikálnější než staří komouši: Ti posílali do Jáchymova rubat uran zbohatlé naboby, fabrikanty a kulaky, zatímco tihle noví budou trestat každého, kdo nebude žrát výhradně listí a klíčky, jezdit na šlapacím vehiklu a jásat s mávátkem v novodobém prvomájovém průvodu bukvic, zvaném Prague Pride. A také musí vítat uprchlíky, radovat se z inkluze dementů a cikánů do normálních škol a povinně chodit do mešity. A hlavně to všechno musí dělat S NADŠENÍM!!!
      • Dejte mi do ruky mávátko,a já budu volat sláva....J.Nohavica.Prorocká píseň.
  • Tu v tej pivnici, něpozvoli še kurici,
    Kto še prichyci, temu še tá cigaretla hen tým horiacim koncom
    vopchá do rici.

    A budze po piiči

    *1* *1* *1*
  • Toho jsem se obával, že to opravdu mohou schválit a ono nakonec fakt to prošlo.
    Takže i když by podnikatel chtěl mít kuřárničku třeba bez té obsluhy, tak oni jako že né!
    Oni jako, že nasrat, my jsme tady páni a vy budete pěkně poslouchat a trestat vás všechny budeme. A příští rok třeba zakážeme čepice s bambulí, když budeme chtít. Platy máme parádní, náhrady ještě lepší, tak proč né.
    Mimochodem už vím o jedné hospůdce, která už není hospůdkou, ale chodí se k panu domácímu na návštěvu, samozřejmě cigárko dle libosti.
  • Tato vláda nás má za hlupáky, kteří si neumí vybrat nekuřáckou restauraci *14*
    Nevím tedy, kdo je hloupější.
  • Tak ještě zakázat pít, jíst a hlavně šu.at aby se nerodily takoví pitomci co sedí v senátu a poslanecké sněmovně a potažmo ve vládě....
  • Výborně: "Návrh počítá se sankcemi ... za prodej alkoholu podnapilému člověku." - každý člověk, který už jeden alkoholický nápoj vypil, se dá označit za potenciálně podnapilého. Proto navrhuji, aby hostinští každého hosta po prvním pivu nebo jednom panáku vyhodili z hospody, s tím, že už mu nenalejou. - Do týdne padne vláda, pokud vůbec nebude defenestrace. A bude po zákonu... *1* *1* *1*
    • Jsi demagog. Řádně si přečti zákon a pak tu něco žvaň, pokud ho ovšem pochopíš se svým nízkým IQ.
      • jojo - a jsi si se svým vysokým IQ jistej, že jsi apač a ne komanč? *1* Já kupodivu nejsem kuřák, ale to co zde probíhá, to už není "tažení proti kouření", to je protikuřácký teror! Ať jsou nekuřácké restaurace, nekouřit na nádražích a jiných veřejných místech mi přijde normální, ale že se nebude smět kouřit ani v zaplivané "čtyřce"?? Kde jinde už by se kouřit MĚLO???
        • Normální je NEKOUŘIT. Ti, co kouří, jsou nemocní a musí se léčit.
          • Sám si nemocnej.Ty jsi určitě sluníčko dobroser !!
          • Jasně, normální je bejt homosexuální dyslektik, vegetarián a fanatický cyklista, o barvě pleti záměrně nehovořím... Jinak je člověk podezřelej, eventuálně ROVNOU TEN ŠPATNEJ. O tom, co je pro někoho normální, nemáte co rozhodovat Vy, a ani vláda včetně Dienstbiera nebo Valachové. Existuje kategorie zvaná LIDSKÁ SVOBODA. Rozumím potlačování svobody kuřáků do té míry, pokud škodí ostatním (to jest např. zákaz kouření ve veřejných místnostech). Vše nad tento rámec už je HON NA ČARODĚJNICE... Bohužel v dnešní postmoderní době se vyžadují ne práva, ale PRIVILEGIA - Vy chcete mít ne právo být chráněn před účinky cigaretového kouře, ale mít to privilegium rozkazovat ostatním, co je správné a co ne, co smějí a nesmějí. *1* *1* *1* *1* *1* *1*
            • Když si vedle mně stoupne homosexuální dyslektik, vegetarián, pojídač bůčku a fanatický cyklista, tak mně na mém zdraví neohrožuje a neobtěžuje mne kouřem a smradem. To se o kuřákovi a alkoholikovi říci nedá. Naopak, já kuřáka ničím neobtěžuji a proto to žádám i od něj.
              Zákon není protikuřácký, je to zákon na ochranu nekuřáků. Normální je nekouřit.
          • je chodit pěšky, ne jezdit autem blbečku
            • normální je nechat lidem svobodu volby, chytrolíne *1*
  • Super. Ještě bych v hospodách zakázal popíjet, nejlépe nejen alkoholické, ale JAKÉKOLI nápoje. A v bordelech a nevěstincích by mělo být zakázáno tělesné obcování... *2* *2* *2*

    P.S.: jsem nekuřák a čoud mi taky smrdí, ale do hospody 4 cenové k pivu cigárko nerozlučně patří. Komu to vadí, měl vždy prostou svobodnou volbu: NELÉZT TAM. Proto tento zákon z principu nepodporuji a pokládám ho za další ekologisticko-sluníčkářskou buzeraci. Když máme EET, budem si brzy platit on-line automatický příplatek ke zdravotnímu pojištění, kdykoli si dáme v hospodě vepřo-knedlo-zelo místo tofu??? Kde tahleta buzerace, kdy někdo jiný rozhoduje o tom, co je PRO NÁS dobré, skončí??? *16* *16* *16* *10*
  • Sláva už nebudeme my nekuřáci páchnout jako tchoři když si půjdeme někam sednout nebo zatančit.
    • no někteří z vás pachnou at kouří či ne a pokud ti to vadí lez tam kde se nekouří je to jednoduché husičko *12*
  • Hospody na vesnicích se přejmenují na soukromé kluby a protikuřácký zákon si můžou naši zákonodárci strčit do prdeléé.
    • doufejme...
      • :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit