Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A hrdý buď,žes vytrval.Žes neposkvrnil ústa ani hruď falešnou řečí.Takový byl můj lid.S kosou a kladivem na jitřní čekal svit.Čekal a věřil.Úrodu z polí sklidí sám,sám se svými.Jděte mu z cesty,staví chrám bratrské doby.
  • Rozčilená občanko,Vaše jméno Ivana je skutečné?S poznámkou inkognito?Určitě ne.A Váš Havel už dávno není vážený.Příliš mnoho se na něho profláklo.Třeba to,že s přáteli prochlastával dotace Západu pro disidenty a jejich rodiny.
  • Komunistickou undu jsem neviděl,ani Vaši.Ale jsem přesvědčen,že tvoříte celek.
  • Já s panem Křivkou souhlasím.Jen neměl parodií urazit Českou mši vánoční Jana Jakuba Ryby.
  • A Klause,který ve velké privatizaci nás nechal okrást o stamiliardy si v sukni Masaryka a Beneše,příznivců to sociálních demokratů si představit dovedete?Nemluvě o zloději Grossovi.
  • Mládenče,otázka bydlení byla za socializmu radikálně vyřešena ku prospěchu všem.Těch pozitiv v sociální oblasti bylo daleko víc.O nich nechť povypráví rodině a sousedům pamětníci.Dětem třeba sdělit,že ty ostudné fronty na banány jsou dnes ostudnou argumentací těch,kteří chtějí socializmus co nejvíce pohanět.A ten klas je třeba nejdříve dlouho máčet v horké vodě,pak naolejovat a dle největšího Čecha neodtrhneš více.
  • Požádejte o souhlas s Vaším tvrzením dnešní stařeny a starce.Plivnou Vám do ksichtu.Poznali totiž oba režimy.
  • Osobo,Vy si pletete KSČ a KSČM,Bilaka a Filipa.Neohromujte zákonem,nedouku.
  • Kdopak jim ve volbách dává hlasy?Jen bezdomovci?
  • Všichni komunisti by měli povinně odevzdat veškerý svůj majetek a do smrti dřít v pracovních táborech aby splatili alespoň něco z toho co ukradli a zničili znárodněním a měnovou reformou, za kolektivizací kterou zničili zemědělství , měli by všichni do smrti platit za likvidaci domácího kapitálu , firem a 40let totálního rozvratu domácího hospodářství ,s důsledky jejich hospodaření se potýkáme dodnes šmejdi..
  • "O mrtvých jen dobře" vždy platilo a platí mezi slušnými lidmi.
  • A budou zpívat: Zítra se bude tančit všude, až naše vítězné vlajky rudé, na stožáry světa vyletí.
  • honzas
    To se z Pavla Křivky stala nemravná zrůda bez morálky.
  • Docela slušná fanatička. Dokáži si představit nového Stalina v sukni.
  • já věděl, že to Vašek s onou "pravdou a láskou" k lidem hodně přehání, vždyť v začouzené IVce," U zrzavý Báby" je ta nejsladší hořce-točená "pravda a láska" klidně i pod stole po-ložená !!! *1* *1*
  • Disident a vědec: Z Václava Havla vyrostla zrůda. Byl to větší kolaborant než Husák
    https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Disident-a-vedec-Z-Vaclava-Havla-vyrostla-zruda-Byl-to-vetsi-kolaborant-nez-Husak-281184

    JINÝMA OČIMA V roce 1985 byl dnešní botanik a někdejší člen Strany zelených Pavel Křivka na tři roky komunistickým režimem uvězněn za to, že s kamarádem po smrti Brežněva složil parodii na melodii České mše vánoční Jana Jakuba Ryby. Dnes však říká, že současný režim je v mnohém horší než ten komunistický. O Václavu Havlovi, kterého původně uznával, nyní říká, že se z něho po roce 1999 stala zrůda bez mravních zásad.
    *11*
  • kolaborant Zeman by si přál ho najít a pokud ano úplně ho vidím jak ho jeho nosiči vláčej na ruskou ambasádu kde by se svým lokajským výrazem v ksichtu omlouval ruským diplomatům.....
  • A u Chocholouška jsi , ty howado, už objednáno?
  • Ta swině Ovar prý hledá svou prostatu, psali vlevo dole.
  • Hledá novičok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit