Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koneckokonců ani žádného presidenta nepotřebujeme. Vždyť SSSR od svého vzniku v roce 1917 téměř do současnosti také žádného neměla. A šlo to. My potřebujeme jen silnou osobnost, která si to z pravičáky a církvemi vyřidí. Poté to půjde samo.
  • Už je to dost ohraná písníčka. Miloš becherovka Zeman se nám vrací a znovu odchází.
    Jsem spokojený důchodce. Politiku nesleduji a nemám se žádnou stranou žádné plány hřímal Miloš Eman v pořadu Zuzany Bubílkové na čt. A tenhle lhář a plantala má bejt jako prezident? to snad né soudruzi *1* *1* *1* *1*
  • To dala vladnouci smecka kriminalniku a zlodeju narodu na vyber!
  • Silného kandidáta nemá nikdo. A není jím ani Okamura. Prostě už ho nebaví podnikání, tak se dal na politiku. Určitě není takový blbec, aby si myslel, že něčím pohne. Je třeba se zajistit na stará kolena a trochu se pobavit. Nechápu, jak něco může věřit jeho populistickému žvanění. Bohužel to ale platí o všech kandidátech ))))) nejsem rasista, ale Japonce rozhodně na hradě nechci.
  • Tohohle senilně dementního komunistu N I K D Y ! !
  • Zeman je profláknutej politickej matador a spolu s Václavem Klausem patří na smetiště dějin.
    Ti dva narcisové neuměj odejít středem a furt se vracej zpět protože bez mikrofonů a vlivu nemohou žít. Je to přesně ten druh lidí co jsou bez funkce nemocní.
    ksčm mě zklamala. Jediná nová svěží tvář je Okamura kterej sociálním cítěním rovněž patří na naší scéně doleva.
    Komunisté mi jen potvrzujou svou bezradnost a slabost. Taková strana a nemá vlastního silného kandidáta. Je krize a tato strana neumí dát lidem jasnou alternativu a změnu ale spojuje se s lumpáckou soc. dem. Vedení ksčm jsou jen spokojení strejcové kteří berou královskej plat v PS a senátu a seděj v dozorčích radách. Není to žádná revoluční strana.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit