Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať žije Babiš, to říkám já Simon a držím mu palce.
  • Najdi si už konečně svůj nick, ty teplej debiléé Simonovic.
  • Kulihrach zase krade nicky a píše nesmysly. Co čekat od primitivního ruského kolaboranta.
  • ....samozřejmě,že může,musí dělat pro ty,kterým se přidalo,víš Alenko.
  • ... ty máš kalhoty pořád plný Simone a pochcanej si taky pořád, tak co tady prudíš, ty teplý hovadoo :)))
  • Nevěřte socanům! *16* *16* *16*
    Prý po koblihách a třešních vám bude lépe. Dala jsem si je a výsledek? Minutu máte plný žaludek a po minutě už jen plné kalhotky. *11* Je to podvod.
  • Někomu stačí, když dostane nažrrat, nachlastat a suchý pelech se samičkou a je spokojený a pak snese i nějakou tu ránu bičem. Ale ČLOVĚK žádá víc, pro něho jednou z nejcennějších hodnot je SVOBODA.
  • Je rozdíl mezi řízením a správou. Podnik jakožto soukromá instituce se řídí, kdežto stát se SPRAVUJE.
  • Ano, fýrer Bureš, to byste soudruzi chtěli, zavést opět rudohnědou diktaturu jako v CCCP. A kdo špitne proti tak zavřít do babišlágru. Hitler, Lenin, Stalin, Brežněv, Putin, Bureš... vsjo rovno.
  • Kolik ti platí Bureš za to řiťolezectví? A platí tě v penězích nebo v naturáliích (koblihách)? *15*
  • Jenže v podniku, pan Králi, se nehlasuje, nediskutuje.. pouze úzké vedení. Tam není demokracie... hnacím motorem toho všeho je zisk a to zisk majiteli firmy... jak to může dopadnout, když státní firmu-stát- "vede" člověk, který má také svoji firmu, která je navázána na státní firmu finančně, dotacemi, snadnějším přístupem k informacím a veřejných zakázkách... v žádném případě se to nesmí vést jako firma... Jako domácnost?.. asi ano...
  • Tak co?... No, jak myslíš Andreji... už teď má moc tak velkou, že ho naštvat není dobré, ale nutné...
  • Nebylo by jim lepší do toho načůrat? Barva je stejná... *3*
  • Zajímalo by mne, když vidím jak Hrabiš přidává státním zaměstnancům... tedy i sobě...,jestli si OSVČ může říci.. příští rok si zvednu příjem o 10 % .. minimálně...
  • Budeme volit Babiše proto, aby byl předseda vlády a konečně zatnul tipec a penězovody tradičním zlodějským stranám ODS, TOP09, ČSSD a KDU-ČSL.
  • Když se budu mít lépe tak mi je úplně jedno kdo vládne. Může to být třeba Putin, Zeman, Babiš nebo nějaký Marťan. Museli by však ihned, po převzetí vlády, pozavírat všechny takové tlachaly jako jsi ty aby tu byl klid na práci a rozvoj. Zlatí komunisti, zlatý socík. Za nich si takoví nemakačenka a tlučhubové, jako jsi ty, ani neškrtli.
  • Jégl, kdo tě platí? Přiznej barvu socanský čuňátko. Stále stejné...,jak se někomu přivře přítok špinavých peněz,tak se to svádí na Babiše. To bude, až se ten " tok" zastaví úplně.
  • ... kdybys nekecal, pitomo Simone :)))
  • Taky vám ho vždycky důklaně zředím vodou s kuřinci, co mám na zalívání ředkviček.
  • ... a ty Simone dostaneš na budku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit