Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni vidí, co se kolem děje. Pane Krampol, máte pravdu. A vulgární vyjádřování některých pisatelů ? Přeci - svůj k svému.
    • Nás to naučili takový, jako jsi ty i s tím tvým jirkou blbe *16* Chybou je, jak krásně švejk zapomíná. Z toho těží rusnoci, dlouhý, kočárníci a koneckonců i krampolové
  • Panu Krampolovi bych vzkázal,že nechápu jak mohli herci se v r.1989 angažovat ve prospěch chátry tak ať se nediví.Rozkradené fabriky a zničené,není den,aby český majetek někde nehořel.Lidi jsou rádi,že se nažerou nekvalitními potravinami z EU a na komedianty jim nezbývá,nehledě k pokleslé úrovni her.
    • Tak k tomu mohu klidně připojit svůj podpis.
      • Přesně to jsem měl na mysli *7*
  • Zmlkni Krampole
  • Až vystrčíš tu svoji bl***bou hlavu z Paroubkova zadku,
    Můžeš chodit krást se svojí ženou - ty rudý spratku
  • Pan Krampol je moc odvážný, že posuzuje politiky. On sám musí říkat jen to co mu předepisuje role.
  • Ty kryple, táhni do hajzlu, lez si do pr... každému, dělal jsi ze sebe revolucionáře. Teď by jsi měl jako spoluzodpovědný viset za tu svou tlamu na václaváku jako symbol morálního úpadku prase *16*
    • Krampol to vidí zcela realisticky, ale jen takovej prd jako jsi ty tady smrdí. *4* *7*
  • Karampol má zcela pravdu. A nejenom v nemocnicích. Tam jakž dostanou tu prvnípomoc, ale mnoho občanů umírá bez pomoci na ulicích. Zejména v tomto mrazivém období. Na Slovensku to už začalo /revoluce/, "http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EbZUWe3H--" jsem zvědav, kdy to začne i v ČR. Z naších zdělovacích prostředků se nic nedozvíme. To nám záměrně mlčí. A co dnes víme, jak je to v Libyi. Že tam v současnosti skoro víc mrtvých než za jejejich povstání to dneska nikoho nezajímá. Dali jsme jim demokracii a hlavně si odepsali / EU / dluhy.
    • Peppone, mluví z tebe zášť a možná i frustrace z toho, že komunismus, ve který jsi tolik věřil, u nás chcípl. Nechceš si přiznat, že jsi věřil ve zrůdnou ideologii, která přinesla víc obětí než její žák nacismus. Tak se s tím smiř, vždyť ti snad nikdo neubližuje za tvou víru, dokonce můžeš ty komunistické zvrácenosti svobodně veřejně vychvalovat, aniž bys za nesl nějaké následky.
      Já jsem obyčejný občan, také jsem byl několikrát v nemocnici a rozhodně nemohu říci, že by se mi tam pouze "jakž dostala ta první pomoc". Naopak si vůbec nemohu stěžovat na přístup a péči lékařů, sester a dalšího personálu ani na komplexnost vyšetření a terapii a její výsledky. Oni i za komunismu umírali lidé na ulici, ale také ve vyšetřovnách StB a v kriminálech, kde se o to postarali sadističtí bachaři.
      Chápu, že by sis přál revoluci na Slovensku a především u nás. Revoluce je vysněné prostředí komunistů a i ostatních levičáků, protože v revolučních kalných vodách se dobře loví a snadněji se likvidují ti, kdo by mohli těm tzv. revolucionářům stát v cestě v uchopení moci a v nakradení majetku "nepřátel", aby sobě a svým rodinám zajistili snadný život.
      K Libyi se vyjádřit nemohu, nemám informace. Ty je zjevně máš ze stranické schůze nebo z Haló novin.
      • Opět mi tu ty blbe chybí citace zákona o odsouzení komunistické totality a propagace komunismu *16* Nemám slov k čemu bych přirovnal tvou de bi li tu aniž bych něco urazil, Snad jen, že jsi blbej jak ods. top09 a vv
      • Revoluce se dělá tehdy,když je lid obecný v pr...,což nebyl rok 1989 na tuto úroveň jsme se nevyškrabali z 22 letého marazmu,ale naopak.Chápu,že se ti tady líbí bordel,zlodějny ,což je úrodná půda pro některé typy lídí.Já mám rád disciplinu a pořádek německého a rakouského stylu ne tento bordel.To vám napsal člověk,kterému nebyl vrácen majetek po rodičích a 22let ho okrádá tzv.pravicová vláda.
        • Vážený kritiku. 22 roků Tě nemůže okrádat pravicová vláda. V letech 1990-1992 vládlo federální shromáždění sestavené z poslanců totality. Od rou 1997 do roku 2006 vládla levice-tedy velmi poctiví a hodnotní lidé. Ti Okradli jen důchodce o 2000 měsíčně. V letech 1999-1910 vládla úřednická vláda a dělala jen to co si přála sociální demokracie a pěkně nás všechnyprosté občany ve jménu úspor okradla. Takže pravicové vlády vládly poze 8 roků. Nauč se dějěpis a matematiku.
          • To není pravda. Po volbě vlastizrádce nastoupilo občanské fórum a to obsahovalo pleps jaký tu je již opravdu 22 let
    • Zdělovací prostředky nás krmí představou, jak je krásně na horách a kopečcích a jak jsou lidé šťastný že se dočkali sněhu a mrazu, jak se jim krásně lyžuje. To je podstata zpravodajství, ale co se v zkutku děje - informace žádné. Nebýt toho internetu, tak se nedozvíme nic. Cenzura je větší než za komunistů.
      • Nepopřeš, že na horách je skutečně krásně a kdo chce může lyžovat. Kdo nechce, může vysedávat v hospodě, v tom je právě ta svoboda. A pokud si stěžuješ na špatné zpravodajství, tak to je důsledek půlstoletí komunistické vlády a ničení tradičních hodnot. Redakcím nejde o čest a pravdu, ale o to jak se mít co nejlépe při co nejmenší námaze, hlavně si nepohněvat ty vlivné, aby nevyschly nejen ty legální, ale i ty skryté penězovody, kterými jsou "odkláněny" nemalé prostředky. Za komunistů prováděl cenzuru Úřad pro tisk a informace, či jak se to jmenovalo, kde také působi M. Sládek. A vše co se tisklo nebo sdělovalo v rozhlase a televizi muselo být předem schváleno příslušným "orgánem". A běda kdyby se někdo odvážil veřejně říkat pravdu. To by mu StBáci v Bartolomějské pomocí pendreků "vysvětlili" jak se mýlí. Takže u nás neexistuje cenzura, ale silná morální i odborná pokleslost značné části takyžurnalistů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit