Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kuřáci přestanou kouřit a???? Rozpočet půjde kam asi? Tady nejde o zdraví lidí ale jen o prachy!!!
  • Dart KIM .Nerozumím Ti. jsi tak normální///////.
  • Jsou to vyhozené peníza do vzduchu. V německu stojí krabička 7--8 EURO. Tady je to stále levné. Každý kuřák by měl když je nemocena leží v nemocnici zaplatit 500 Kč za den. kuřáci smrdí vám z drštky jako ze žumpy.jste opravdů pitomci že bafáte dále.
    • kdyz uz chces argumentovat cizinou / pro tebe je to uz vedlejsi kopka hnoje u tebe na vesnici / tak si aspon neco over. V Nemecku stoji krabka 19 - 20 - 21 kusu jak co okolo 4,50 . 5 euro. 6 euro potom stoji velke baleni 25 kusu znacky a kvality o jake jsi ty nikdy neslysel. Vypatlance z utulku. Mimochodem , ja v Nemecku ziji uz leta a nedela mi vubec zadnej problem si je kupovat. Mam na to ty zebraku. Stejne tak jako dalsi veci ktere jsi ty , bezna luza snad ani nikdy nevidel . Bez k popelnicim zebrackej xindle. Jsou to moje penize a delam si s nimi co chci. Koupim si radsi 1000 x cigara , nebo kurvu nez bych dal cent na nejakou prasivou charitu. Chudina musi vychcipat , jdi prikladem . Je vas na svete jako sracek.
    • Piješ?Hraješ automaty?Máš svůj koníček?Pořád tvoje věc do které je ostatním houno.Já kuřák nejsem a nevaděj mě.Klasickou čtyřku bez ubrusu si už bez dýmu nedokážu představit.Ani klasickou kavárnu.Pokud někdo kouří a má na to a neobtěžuje okolí, ať si to klidně dělá.Jeho život ,jeho zdraví.Každému je po tom prd.
  • Kdyz chce nekdo hulit, at klidne huli. Ale at tim neotravuje ostatni.
  • porad jste fetati nepochopili ze otravujete vsude kam oko dohledne.smrad spacky kuckani a hrozny konc zivota 21 tis. vas rocne umre a vz to porad nechcetepochopit vase dane nestaci ani na leky pro vas tak se konecne proberte.uz davno to neni IN ale vz jste zamrzly v 70 letech. *8*
    • nejsi uřednik EU?ty taky dbaji o naš blaho a zdravi a je jim po tom houno.
  • U nás nikdo nekouří tak je mi to putna ať si klidně zdražují do aleluja
  • KIMCID
    no stači občanská neposlušnost...nekupujte jim to a maji po ptákách čili penězích
  • Sve LUXUSNI Davidof si neodpustim ani kdyz krabicka bude stat dve stovky -ano mam na to!!! A sociali holt budou hulit ty svy LACINY tabaky!!! A nebo listi -toho je dost chachacha!!!
    • luxusne jsi fetak jeste se stim chlubis,jaka najivita.
    • Však oni zdaní aj to listí *1*
  • hulici vsech zemi ... zhebnete
  • Zdražil cigára krabičku za 500.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit