Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě lépe euroodborníka.

  • "To, že je někdo nervózní, že se někdo druhý přilepil na křižovatce, to je hezké, ale řekněte mi: který čin by byl podobně účinný jako tohle?ů

    .

    Pokud někdo omezuje moji osobní svobodu pohybu, nebudu ho nikdy za to chválit a od policie čekám, že mu v tom zabrání. A pokud ještě donutí u toho přechodu zastavit auta, které pak na tom místě produkují zbytečně spaliny, je to blb. A ten, kdo to podporuje je to samé. Tím že mě a další běžné lidi nekdo omezí na přechodu v průjezdu opravdu nic pozitivního nevyřeší. Tím jsem si jist. 

    Špidla zas jen hloupě žvaní, aby to bylo "politicky korektní" a ani náhodou nezmíní ten největší problém, čím je přelidňování planety a nekontrolované rozmnožování afričanů a asiatů a následné důsledky, kterých se díky tomu lidstvo v budoucnosti dočká.


    Od Špidly jsem ale nic rozumného ani nečekal.

  • Článek jsem přečetl raději dvakrát a žádného blba jsem v něm nenašel. To co pan Špidla říká, je rozumné. Dokážete uvést nějakou faktickou námitku? 

  • To vubec neni spatnej rozhovor. A to Spidlu nejak moc nezeru

  • tobro
    Psycho..😎
  • Ten bude dělat odborníka i na hnůj, jen když nebude muset makat.

  • Špidla a ekolog, to je taky divný spojení. Špidla zůstane Špidlou. Nakopnout blbce a poslat do struktur EU. Ať  to stojí co to stojí. Myslím tím Špidlův důchod z EU placenej z našich daní. Co asi dělají děti takovýho blba?
  • Já sem spokojenej. Nic sem nemusel obětovat /jsem 50+/. Dělat si můžu co chci a dělám to. To je nepřenosná zkušenost. Dělám práci která mě baví a nikdo mě neomezuje, jen vlastní omezenost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit