Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni jsme očekávali,že po volbách toho falešného Kalouska už nikdy neuvidíme,ale on s velkým štěstím a nepatrnou podporou voličů,se zachránil.Bude opět hrozné se dívat na toho opilce a hlavně na to jeho žvanění. Je nespravedlivé,že takovej "člověk" žije z daní poctivých lidí.
    • ještě, že se vás to netýká *15*
  • Podle místopředsedy Josefa Skály komunisté v posledních dvou volbách přišli o velkou část podpory. "Musíme se k tomu postavit čelem. Pokud zásadní změna nastane, pak máme obrovskou šanci být mluvčím několikrát větší části veřejnosti," míní místopředseda. Skála naznačil, že je ochoten znovu soupeřit o post předsedy. "Mám svoji představu, jak aktivizovat stranu, modernizovat a znásobit její iniciativu," přiznává Skála. Místopředseda pro ideově politickou práci a komunikaci v rozhovoru pro Aktuálně.cz také popisuje, jak by strana měla oslovovat mladé voliče.Hlavní problém spočívá v tom, že mladí lidé, kteří mají problémy, v nás nevidí dostatečně radikální řešení.
    • Ideologický dobytek jako Fojtík ! *12* *12* *12*
  • Kníže prdiplína prochrápal v parlamentu i druhou mízu a neuhne,bude chrápat dál.
    • xxx
  • tou změnou jistě nemyslíte , aby se z KSČM stala ČSSD 2? tedy strana, která "vylepšuje" kapitalismus a pečlivě hájí zisky oligarchů? protože to není cesta do budoucna, Skála je razantní, a tomu jsem odvykli, ale má pravdu, kapitalismus žene svět do záhuby.
  • Dal jsem to i vedle ale ono to patří sem. Pokud bude existovat kapitalismus tak budou i komunisti ale takoví jako Filip a nebo Dolejš určitě ne !!!
    Občas si pustím Clausse ale německého. Finanční zaležitosti i humorně vyložený a ještě je určitě každému jasný ,že jsme v kapitalismu a že i krise se blíží. Ty čtyři období se zákonitě střídají jak jaro léto podzim a zima .

    https://www.youtube.com/watch?v=4XGznXOD2T4
    Asi většina zná ale co kdyby někdo neviděl :
    https://www.youtube.com/watch?v=eC-hy2xT6aU
    co k tomu víc dodat !?
    • Pokud bude existovat kapitalismus,tak budou jací komunisté?Tedy dle Vás nikoliv Filipova nebo Dolejšova ražení.Dle mne navádíte,že by to měli být komunisté podporující kapitalismus.Ale to je zatím možné jen v Číně.Proto se mi líbíte.Za absurditu.
  • Ať žije KSČM
  • Jsou to hodně spekulativní úvahy. Skutečnost bude asi prozaičtější. Pro mladší opozičně naladěné občany, pro které je Tomio rapl a jeho povykování se jim zajídá, může být posun u komunistů vítaný. Zejména když sociální demokracie je stále hlavní terč. Alespoň pro věřejnost .
    • Pane či slečno,nepochopil jsem Váš myšlenkový pochod.Dle Vás pro mladší opozičně naladěné občany(Tomio fuj,ČSSD fuj) může být posun u komunistů vítaný.Ale o jaký posun u KSČM jde?Tam jde o jasný odsun a propad ve volbách.Toho propadu je mi líto,protože z pozice levice vždy bombardovala vládu při nesociálních návrzích.
  • Ať žije KSČM nositelka pokroku a blahobytu.
    • To revizor:
      Zákon č. 198/1993 Sb. O protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu
      KOMUNISTICKÁ STRANA ČESKOSLOVENSKA BYLA ORGANIZACÍ ZLOČINNOU A ZAVRŽENÍHODNOU obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.
    • no teď můžou se ve jménu pokroku kousat do rozkroku, bezvýznamné ruské vyžírky mají útrum *15*
      • Ty taky koušeš v rozkroku ale buřtíky, viď teplomete..
        • blbe BTW, už ty jsi tu na stráži 24 hodin, dej si pauzu *3*
          • Kuřbuřtí držko Sajmonova z redakce Tiscali, buď rád aspoň budeš mít něco málo kliků, když na tebe ostatní serou..
  • KČM doplatila na určitou slušnost. Myslím si, že by v ní měla pokračovat. Za tím volebním a povolebním brajglem je hlavně ČSSD a TOP 09. Voliči se zradikalizovali a šli tvrdě za tím co chtějí a to je referendu, postoj hlavně k EU a pak k NATO, zrušení klientelismu , který tady zavedly strany ODS, ČSSD a TOP včetně lidovců. To vyústilo k přelivů voličů k Okamurovi, ANO a voličů TOP 09 k ODS. K pirátům se přelili voliči zelených. V příštích volbách zanikne spíše TOP 09, STAN protože je na scéně nový tajtrdlík s Gazdíkem . Piráti vyhasnou, protože Bartoš po volbách začal plácat úplné nesmysly čímž se ukázal a budou chovat podobně jako zelení( všechno zpochybňovat, zdržovat a netvořit vůbec konstruktivní politiku). KSČM zůstane, a ať se to někomu líbí nebo ne, je to jediná pojistka v parlamentu, která odkrývá prasárny ostatních stran.
    • Vlk zde hovoří o komunistické slušnosti, ale neříká kolik že ti je let? Řekl bych asi tak 15. Pokud je ti více tak jsi pomatenec, který už neví o čem hovoří. Koukám, že jsi prorok, který plácá páté přes deváté.
      • Pomatenec reaguje většinou jen pudově, vaše jednání je však ještě na vlně současného populismu pod vlivem médií, který nevidí ani za roh. Myslím, že si to povíme možná už do roka, kdo jedná pomateně.
        • Byl jsi v komunistickém lágru? Pokud ne jako politický vězeň jako já tak zavři ústa a napřed si rozmysli co říkáš. Až zažiješ to co já kdy tě hledá 300 komunistických přisluhovačů a svléknou tě do naha jako prašivého psa, tak potom budeš mluvit jinak.
          Máš pravdu jsem populista a pod vlivem. Mne nezlomil žádný režim natož nějaká média a to je kdo?
  • ze všeho nejhorší jsou pámbíčkáři, ty paka vylízaný věří na pohádky!
    • vanhorne
      "ty paka vylízaný věří na pohádky!"
      Pambickari veri flandakum.ANOnaci ti zase veri v Buresovy pohadkove blaboly a sny.Gottwaldovi pohrobci veri, ze se jim Klemu podari probudit k zivotu.Kdo veri v pohadky a sliby, jsou blazni a deti.
      • Nauč se psát blbe
        • vanhorne
          "Nauč se psát blbe"
          Az ty se odnaucis zrat z koryta, mozna se naucim psat, tupy sudokopytniku.☺
        • xxx
    • Jistě myslíš ty pámbičkáře, co věří v Marxe, Lenina a Putina. *1*
      • ... a největší lotr je ten jejich ouchylnej velitel papež.
        • ale co je to proti prťavému chánovi z Kremlu *1*
          • A co proti tomu kuřbuřtovi Sajmonů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit