Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/405836-rusko-a-izrael-se-sblizuji-rozeprim-v-syrii-navzdory.html
  • ... tři překlepy v krátké době v nadpisech článků, už ten celý kabaret zrušte, tiscaláci :)))
  • Největší legrace je když se tady nějaký proruský kolaborant snaží stůj co stůj rozmělni, znevážit a odvést diskusi od tématu. Jen by bylo zajímavé vědět, jestli je za to placen nebo to dělá z přesvědčení. *15*
    • Za proamerickou kolaboraci se vrať zpět na 1. level.
  • ... je mi fuk, kolik ikváčů zde pindá, diskuze tiscali je velkou charitou pro opuštěnce :)))
    • což ty degene důvěrně znáš.... *4*
      • ... přání otcem myšlenky pitomečka, který se mi marně chce intelektuálně přiblížit, díky :)))
        • Na bijce pitomečků uvažuji podat trestní oznámení, poznáme co to je za nemocného intelektuála.
        • kdo by měl mít zájem se intektuálně přiblížit z úrovně Einsteina dolů k tobě na úroveň plechovky vyschlé barvy?
          • ... na rozdíl od chudáků jako ty neřeším hlasování, to nule jako ty IQ nevylepší :)))
  • má zase dovolený počítač? V tom ústavu mají nějakou volnost...
    • ... neskutečně primitivní sebevyznání mouly, blahopřeji, jsi pokaždé bezmocný trouba :)))
      • ještě nespíš? Zase tě ošetřovatel pustil z klecového lůžka?
        • ... chápu, že znáš klecové lůžko, makaku, já né :)))
          • takže tě drží jen ve svěrací kazajce? To máš lepší, no.....
        • ... nemáš na víc, chápu tě, je krásné, že umíš psát, degene :)))
          • jen se vyzvracej. V ústavu se s tebou nebaví ani klika od dveří, kdo by taky chtěl poslouchat hloupé kydy nějakého d..menta s IQ plesnivé konzervy. Na netu jsi "king" *3*
            • už jsi vyšel zvláštní školu nebo ji ještě stále pro velký úspěch opakuješ?
            • ... nečtu tvé blitky, mám velkou radost z pěny u tvých nevzdělaných pysků, tupče :)))
  • ...bijec pitomečků je asi polák jinak se to nedá vysvětlit *1*
    • ... primitivůlm jako ty nebudu donekonečna vysvětlovat, že ani nevím, o čem je diskuze :)))
    • ... nebudu psát, co jsi asi ty, nic chytrého mi při sebevětší snaze nenapadá, balíku :)))
  • jen na okraj: co takový placený hňup nadělá na netu---děs a hrůza! Amíci když už nemohou, tak děfku podstrčí.........
    • ... pro primitiva jako ty je děs a hrůza i existence měsíce, ale díky za kompliment, čau :)))
      • Ty jsi tady zase pitomečku? Máš moc hezké příspěvky, ty by jsi mohl jít i do televize.
        Do takové co nic nevysílá.
        • ... díky za kompliment, na rozdíl od tebe dovedu žít bez televize, užívej si její ubohost :)))
      • ... hlasy nevzdělaných ožralů zde mě fakticky nezajímají, jak mě nezajímá politika :)))
  • Poláci jsou na tom jako amíci. Taky mají ve vládě prezidenta herce jako amíci. Taky nenáviděj Rusáky, jako amíci. Protože jich už více jak 1/3 se přestěhovala k amíkům. A ty vazby dělají své...pokažé jak přijede pšonk z ameriky do chalupy na Kašuby, tak se zdá, že jsou to milionáři.....a to každý polok by chtěl bejt.
  • ... svou misi jsem zase jednou splnil, primitiv R neobohacuje, ale dokonale baví, čau :)))
    • jsem rád že tě se.u. *1* *1* *1*
      • ... primitivní představy slabého hráče, nebudu rozvádět :)))
        • Tak proč reaguješ špunte *1* *1*
          • ... bavím se, čéče, dnes krásně, nejsou soupeři, zítra se beze mě budeš nudit, čau :)))
  • Pět normálních příspěvků, zbytek čapisralovo blitky. *15*
    • ... z těch pěti nepochybně ani jeden nebyl od tebe, chudáku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit