Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No IP na tebe mame-tak brzo budem vedet I normalni adresu-a pak ji tady zverejnim... *3*
    Ja ti dam ty parazite-soudruzi z CSSD okradou stat a pak budou platit takovou zrudu,jakou jsi....
    Jen pro zamysleni dalsim ctenarum-tento dotycny je zde porad,a psal,ze v r.'89 byl dite skolou povinne...Sotva zije z renty fasistickej zkurvysyyyn!
  • Má pravdu ten Kováčik , ať je to kdokoliv. Komunističtí pohraničníci nekradli, nebylo co, oni jenom stříleli lidi, kteří se rozhodli žít jinde.
  • Protože je volíš dokola.
  • Přesně.Můj bratranec přes Jugoslávii odešel do Švýcarska a chtěl se vrátit sem po r. 1989,ale když viděl tu hrůzu tady,tak se tam honem vrátil a psal mě co se to tady stále děje,že mu je tato země s touto vládou cizí.
  • Já také,proto souhlas.Je vidět,že goebelsovská propaganda ODS má tady svoje zaseté kořeny.Měl jsem dost kamarádů,kteří tam sloužili a vyprávěli .
  • Vždyť kecáš ,já pocházím z jihu a tam byla kontrola na obouch stranách.Protože jsem tam měl příbuzné tak jsem i v buse musel ukazovat propustku tam i ven.
  • Tak to bylo.Já slyšel na zahraničním vysílání z té doby,že Adamec měl dostat cca 1mld.Kčs,když přenechá vládu chátře a odstoupí.Myslím,že to hlásala v té době SE nebo jiná štvavá vysílačka.
  • Je to jen boj o koryta v úřadu kde vlastně nejde nic zkazit a není žádná odpovědnost. A odměny jsou nadstandardní.
  • Já po23 leté zkušenosti tvrdím,že dříve jsem žil v totalitní demokracii a dnes v demokratické totalitě.
  • Ale asi dost špatně.Ani Rambo jim nepomáhá a ani agent 007.
  • Přesně to samé tvrdím také,to jim mám za zlé.Já,že jsem tam byl a mám tam příbuzné tak jsem v 1989 nenaletěl na ten sametový podvod a lži p. a dam z chátry kolem Havla,proto nejsem překvapený,protože na západě byla asi od r. permanentně krize a byla potřeba nacpat se do bohatého východu.Což se za kolaborantů povedlo a v této zemi není nic funkčního než podraz na podraz.Bílá Hora byl slabší odvar toho co je teď a jak dlouho to trvalo dát dohromady.Díky pohraničníci byl tady klid a pořádek a nikdo tady bezuzdně a zatím beztrestně nekradl.
  • Neznáš ty náhodou,kdo odsoudil Smetanu a zločinci z ODS běhají po svobodě?
  • Myslíš toho počítačového experta s Dawnovým syndromem, bydlícího v kobce vedle tebe v areálu psychiatrické léčebny v Bohnicích? Tak to je ten správný odborník, ten se vyzná.
  • No, je to docela pravděpodobné. Ti vysocí komunističtí funkcionáři a příslušníci StB, kteří znali skutečný stav věci, se s tzv. disidenty dohodli na novém společenském uspořádání. Sami z toho měli hlavně ekonomický prospěch, neboť si takzvaně zprivatizovali, do té doby státní, majetek. Založili takzvané demokratické strany, aby měli i politické krytí a přez noc se z nich stali demokraté. A zřejmě tak vládnou dodnes sami nebo prostřednictvím svých potomků. Do KSČM přešli zřejmě jen ti komunisté, co byli na nejnižší příčce a věřili snad ještě nějakým ideálům. Proto pohlížím na celou tu takzvanou sametovou revoluci v podstatě jen jako na další komunistický převrat.
  • V té naší zemi bylo už hodně všelijakých stran a ti co byli u moci dělali jak dělali.Ale tohle od sametu nemá obdoby ,,,,,,,,v roce 89 klíče a holé ruce v roce 13 HOLÉ ZADKY . Tak at se tady vláda nediví nebo jím podobní že to takhle dopadlo .A hlava mi nebere to že když jak mluví je krize tak se čachruje s daněmi ale pro sebe si dají násobky větší plat.Jak už někdo psal je tady časovaná bomba sociální krize myslim si že tudy cesta nevede Kalousek a jemu podobní by měli odejít a nestrašit komunistama to už tady taky bylo.
  • Zajímalo by mne co za těch 22 let vyzkoumali Vypadá to že nic akorát žvanili.
  • A ty si myslíš,že kdyby nyní byli pohraničníci,že by nestříleli?Možná ještě víc,než před tím.Takové byly zákony a i za křižáků se soudilo stejně.Nestřílelo se,ale věšelo.Dějiny holt nepředěláš.Jen si je upravuješ k obrazu svému.Musíš být soudný(á) a ne zaslepeně žvanit podle knížete,Nečase a Kalouska. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Ano, práce komunistů a STBáků...projidi si STB seznamy a tam uvidíš jaké firmy mají zmáknuté. Nebo, co třeba dokument - Kdyby mě zabili - hledej a informuj se a pak piš komentáře.
  • Vaclave-ted mi neco vysvetli:Necas je svazak.Asi mas pravdu.Takze nevladnou zde v teto proklate zemi komuniste od r.1946 do dnes?
    Neni ta ODS jen divadelko pro primitivy?Uz jen ta zruda Pruzinsky,jez toto zalozil...A ze tohoto zjeba,jez prohlasil,ze nezna spinave penize-(udajne pravicoveho *1* )volila neomylna KSC(m) v druhem jeho obdobi?
    CSSD volila Svejnara...
  • Pozor!
    Nechal sem si od jednoho pocitacoveho experta zjistit IP addresse jisteho provokatera dnes s nickem otaznik.
    Jedna se o toho zjeba,jez pouzival nick JuDr ten pravy a mel v profilech foto nakeho cikana a pote foto Ferdinanda Vanka.
    Nereagujte na toho svinaka,dotycny je placen z tajnych fondu CSSD,aby vnasel do diskuzi negativni prispevky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit