Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale viník naší prohry je jasný - Babiš, Zeman, Trump, Putin a jeho ruská propaganda *3*
  • Ten bulík zase vyblil kupu hovadin. Měl by také napsat, kam zmizely účty a nemovitosti:
    CKM,SSM,KSČ,ROH,SVAZARM,TELOVÝCHVA a všechna rekreační zařízení.Součtem to
    musel být BAlÍK!.To vše těm strůjcům "převratu" zůstalo za nehty.Pánové z OF pod vedením
    Havla to velice rychle zkonfiskovali. *16* *16* *16*
    • Pravda pravdoucí, ale ještě jsi zapomněl na na tuny zlata ze státního pokladu, miliardy dolarů a západních marek v majetku sátu, stovky miliard korun (hodnota této sumy by se musela ještě vynásobit nejméně desetkrát aby byla v relaci s dnešní dobou) v důchodovém fondu, přebytkové rozpočty, přitom jsme měli velkou a funkční armádu (stovky proudových stíhaček a ne jedenáct vypůjčených, tisíce tanků atd.). Vše je v čoudu a ještě máme navíc více jak biliónový dluh. Každý rok se stavěli desítky kilometrů dálnic, ne pět kilometrů za deset let. A proti tomu slavnému Západu jsme na tom ještě moc dobře. Oni holt žijou na dluh podstatně déle než my. Západ má astronomické nesplatitelné dluhy. Zatím si žijí lépe než my, ale jednou padne kosa na kámen, takhle se to nedá vézt do nekonečna. Západ má navíc ještě bonus v podobě musulmanů. Prý jsou to sice samí inženýři, doktoři, vědci a matematici, dokonce prý již malé děti jsou zubaři, ale já bych na ně moc nesázel. Takže dnešní situace nic moc, ale v podstatě díky komunistům, pořád mnohem lepší než západní "vyspělé" demokracie, i když se to zatím nezdá.
      • music123
        přezdívka hovoří za vše...jenže
      • Kdyby měl bolševik miliardy dolarů, nepotřeboval by Tuzexy. Jesti tedy vůbec víš, co to bylo.
        • Já na rozdíl od tebe to vím,když mi příbuzní posílali z Rakouska,USA peníze,abych nemusel kupovat bony od Horáčka demokrate.Ten bolševik ty miliardy měl díky Babišovi ,ale musel je odevzdat do SSSR na pomoc Africe v boji za nezávislost od kapitalistů,kterých jsi teď kamarád.Pozor panská láska po zajících skáče.
        • Ty Einsteine, právě proto, že byl bolševik vynikající hospodář, měl mimo jiné i Tuzexy, aby mu neunikl ani jeden dolar, nebo marka, i když Tuzex naprosto nebyl hlavním zdrojem valut. Hlavní zdroj valut pocházel z vývozu průmyslového a zemědělského zboží na Západ. Koneckonců, viděl jsem na "tvé demokratické a nestranné ČT", že se např. hovězí jazyky vozily ve velkém do USA, a že to byl pro komunisty jeden z mnoha bohatých zdrojů valut. Doufám, že tento "čestný" zdroj informací nebudeš zrovna ty zpochybňovat. Ale vývozního artiklu bylo samozřejmě mnohem víc, a ne jen jazyky. Vyvážel se křišťál, lokomotivy, letadla, obráběcí stroje, tkací stroje, nákladní vozidla, traktory, zbraně všeho druhu, mimo jiné i tanky a obrněné transportéry, a velké energetické celky atd. Prostě, jdi se vycpat.
      • Miliardy dolarů, tuny zlata a stovky stihaček.................... *1* prober se magore
        • Demokrate došel argument tak nadáváš ,on má pravdu tak to bylo.Mě tato demokracie dluží prsteny a náušnice ze Staroměstského nám.,kdy lidé dávali v roce 1968 na státní poklad .To nemluvím o nevrácení majetku po rodičích .
        • Vím, že to pro tebe zní neuvěřitelně, trotle, avšak je to pravda.
          • A když sis chtěl koupit, před svatbou snubní prsteny, tak jsi musel mít povolení od národního výboru.
    • Pokud vím tak majetek SSM , CKM a pionýra, vyraboval soudruh Mohorita a ostatní majetky také soudruzi z jednotlivých resortů.
  • Obcan.Havel
    (ne)Vážená redakce Tiscali, nešlo by zařídit, aby Jégl (Inženýr) sem psal aspoň dvakrát denně ty své vtipné články? My ho všichni zbožňujeme, je to takový novinářský Šaplín a vždy velice pobaví! Je zábavnější než komik Cígler.
  • Den opravdových mužů a obránců slavíme u nás v Rusku hlavně proto, že jsme na Rudou armádu hrdí!
    • pleteš si rudou armádu s carskou
      • Jinak dobrý? Už si dneska kakal?
  • Pitojégl zešílel, takovou snůšku hovadin jsem už dlouho nečetl. Kdybych chtěl reagovat na každou ptákovinu v tomto článku a uvézt ji na pravou míru, tak bych musel v podstatě napsat celý nový článek. Tohle je fakt neuvěřitelný. Člověk, který zažil oba režimy a může srovnávat, žasne.
  • Nějakou dobu už sleduji autora tohoto článku a opravdu se divím, proč ze sebe dělá takového id*ota. Jestli to je k vůli zajištění větší čtivosti tohoto plátku anebo z chorobné loajality k současnému režimu, toť otázka. Ale když se člověk nad tím zamyslí, tak v podstatě režim takové užitečné id*oty potřebuje.
    • Již jsem napsal je to provokatér a proto i já přitvrzuji.Jakeš dostával svodky a on sbírá názory pisatelů, pokud mají hlavu a patu.
      • Jakešovo běžné ráno : pochčije se, posere se, probudí se.To maj s Emanem stejný.
        • Proti tobě jsou na tom pořád dobře, ty máš nasráno v hlavě.
        • hadashka
          Aspoň víš co tě čeká.
    • Ale když se člověk nad tím zamyslí, tak v podstatě ksčm takové užitečné id*oty jako je jojo potřebuje.
  • Třeba obrovský majetek SSM rozkradl Chrchla a jeho klaka! Toho šaška nám byl vůbec čert dlužnej, taky si ho vzal do Pekla!
    • V pekle sedí prý pouze vrah Grebeníček a mají tam prý jedno volné místo, je tady prý nějaký nemocný geront-čekatel...
      • jj kniže tam má flek
  • Zloději křičí chyťte zloděje !!! Jestli si kapital myslí, že je tady na věky ?!?!!!
    • bureš tady bude navěky *14* *14* *14*
    • Estébák a velkouzenář miliardář Bureš, stíhaný za rozkrádačku, si to určitě myslí, zeptejte se ho na to *1*
      • hadashka
        Co je to estébák ?
    • Že tady bude komunismus na věčné časy si mysleli hlavně komunisté, ne? Jdu se raději koukat na hokej, doufám, že rusáci dostanou v hokeji nakládačku!
      • Nedostali.
  • Zase jste vy šmejdi nechtěli uznat regulérní góóól. Trest přišel v zápětí!
  • A máme finále, byli jsme prostě lepší!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit