Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Povidalo kuře slepici.
  • Už sedmá? Za komunistů se říkalo desátá Holt, vše se mění,. Je to jako po r. 1989, když nám říkali, že když si utahneme opasky, za tři roky bychom mohli být na úrovni Rakouska, později to bylo už pět let, deset a nyní se o tom nemluví. My jsme si opasky utahovali a mezi tím nám ty "zbytky" majetkuu po řádění komunistů demokraté rozkradli, rozprodali, resp.darovali. Jo a na tom se svým způsobem podíleli i novináři typu Jégla. Vzpomínáte, jak do nás 10 let po listopadu hustili o "masakru " na Národní třídě? Aniž by se někdo podíval do slovníku a zjistil, že masakr je hromadné krvavé vraždění. Samozřejmě to věděli, avšak slovo masakr bylo jaksi udernejšï.
    Tak je to i při hodnocení komunistické hrůzovlády. Začátkem 90.let bylo u nás zabito, popraveno 160 lidí, nyní jsou to stamiliony, které má na účtu světový komunismus. Vítěz má vždy pravdu, to platilo, platí a bude platit. Před Listopadem do nás hustili, co vše napáchal kapitalismus, nyní zase komunismus. Skutečnost je však někde mezi.
  • Jenom jsem se snažil vysvětlit........................no, ale škoda slov pro tupýho rudocha.
    Ještě nám sem flákni recept na švestkový knedlíky, co ti dělá bába a co ti tak šmakujou.
  • Že tady bude komunismus na věčné časy si mysleli hlavně komunisté, ne? Jdu se raději koukat na hokej, doufám, že rusáci dostanou v hokeji nakládačku!
  • ty mluvíš jak opravdový Topolánek. Také blb jak daleko vidí. A též chtěl na Hradčana.
  • Zloději křičí chyťte zloděje !!! Jestli si kapital myslí, že je tady na věky ?!?!!!
  • Asi těžko.Ta naštěstí ještě neumí číst,aby si přečetla ten váš blábol o bolševismu.Je neděle a bolševici jsou ve všech parlamentních stranách,akorát se dělají neviditelní a o to je to horší.Proto jako rodina přijdeme na jiné myšlenky než jsou žvásty rádo by demokratů.
  • Kdybych měl tu moc, tak článek pana Pavla Jégla nechám přečíst v poslanecké sněmovně, v senátu a na školách středních a vysokých, aby zejména nastupující generaci bylo vysvětleno a do paměti uloženo, co to bylo za zločineckou organizacaci ta KSČ, která tady vládla a rozhodovala nad českým národem, ač sama byla jen pouhým pohůnkem a vykonavatelem příkazů Komunistické strany SSSR. Demokracie v pojetí KSČ byla taková - jak ji sama hlásala - "kdo nejde s námi jde proti nám!" Odpůrci nového režimu byli zatýkáni, vězněni, mučeni, popravováni, nebo odsuzováni k dlouholetým trestům, vznikaly "převýchovné" tábory nucených prací atd. Celé rodiny českých občanů byly pronásledovány a vyháněny ze svých domovů a gruntů, majetek zabaven a rozkraden. Lidé se báli říci na veřejnosti svůj názor, nastalo komunistické špehování a slídění, byla zavedena cenzura. Kdo tedy mohl a měl to štěstí, že zdárně překročil čs. hranice, tak z toho "komunistického ráje" utíkal na západ.
    Tak se začalo rozvíjet "svobodné" Československo, když moc v únoru 1948 uchvátila KSČ.
  • """""Banka JPMorgan vyřadí Českou republiku ze skupiny vyspělých zemí. Nově ji zařadí do skupiny emerging markets. Důvodem je výše příjmu na hlavu, která se poslední tři po sobě jdoucí roky pohybuje pod úrovní stanovenou pro vyspělé země."""""" Skoro třicet let už komunisti u koryta......

    Více na http://zpravy.e15.cz/domaci/ekonomika/cesko-uz-neni-vyspelou-zemi-podle-expertu-patri-opet-mezi-rozvojove-1329152
  • Jakešovo běžné ráno : pochčije se, posere se, probudí se.To maj s Emanem stejný.
  • Jestli ono to nebude třeba tím, že svátek vnučky, ačkoli je to krásná věc a gratuluji, zcela jistě nepatří do rubriky o zrůdném bolševismu.
  • Musím reagovat na můj příspěvek,když vidím,že mi tam dal někdo mínus bod.To musí být zapšklí ubožák a ještě neinteligentní.Jsem šťastný,že má vnučka svátek a budem slavit tečka.
  • Chceš říci,že to je jiné?Já to tak nevidím.Stačili mi volby prezidentů Havla,Klause,Zemana .Jsou tady lidi,kteří mají mozek a nepřestaly ho demokraticky a svobodně používat.Ano já volil Okamuru a volit ho budu nadále,protože to je člověk,který je vlastenec,což Jaoponci jsou a dám mu prostor,který se některým zhrzeným nehodí.Chci vládu a je mi dnes úplně jedno zda byl takový nebo makový.Vážím si lidí a to platí pro všechny,kteří umí se posouvat dopředu a přiznat,že se mýlili.a ne řeči,že se za Masaříka nekradlo atd,atd.Kradlo se a podvádělo stejně,ale asi byla funkční policie a armáda,což dnes není ani jedno.Říkat,že obnovit armádu a odvody jako dřív je problém ,asi ano ,ale je třeba začít a hned!Jinak budeme díra na mapě Evropy.Každý den slyším hlasy od tzv.spojenců a vyhrůžky.Nepamatuji se,že by to tak dříve bylo.
  • Naprostý souhlas,můj majetek ukradl podruhé nomenklaturní kádr ÚV KSČ,dnes určitě demokrat plnou hubu žvástů jak bylo hrozně před rokem 1989.Připomíná mi to po 1945 jak bylo za Němců a jak oni kolaboranti s gestapem vlastně jsou hrdinové a dnes chtějí metály.Ubohost tohoto národa je,že jsou to holoubkové a čížkové.Tento stát neměl vůbec vzniknout,protože na to nemá.Bylo dobře za Rakouska.Bylo to soustátí a vše mohlo být jinak nebý žvanilů Masaříka a Beneše.
  • A proto jsme si zvolili soudruha Mana na Hrad a estébáka a zloděje do Strakovky, abychom to měli potuplované! *1*
  • Komunismus, hyenismus, či jak tomu říkat, co tady bylo od r.48-89, zanechal takové škody morální a věcné, že Západ nedoženeme snad nikdy. My můžeme tak akorát dohnat Rusko v životní úrovni za 10 let ( každým rokem klesat níž a níž).
  • Tento žvást dnes opravdu již nikoho v tomto Absurdistánu nezajímá,ale bude zajímat kolik stála tato pademokracie životů a lidského neštěstí za panování Havla ,chátry a komunistů z prognostické ulejvárny a ve všech stranách od r.1989.
  • Za spolupráce komunistů z prognostické ulejvárny pod vedením Komárka st.a Komárka mladšího novináře.
  • Píšete mi z duše.Včera na nejlepší televizi Barrandov jsem se díval na Okamuru a zjistil jsem,že má velice správné názory,proto tolik pokřiku dnes Zeman,Babiš,Okamura a zítra kdo?Ten,který se nehodí tzv.demokratům přes noc do krámu.Stačí se zamyslet co tady tyto sluníčkáři nejsme jako oni,jsme horší dokázali za pomalu 30.let.Totálně zničit průmysl,morálku a dát stát na šikmou plochu a teď kopou na všechny strany,protože to je pro ně konečná.Včera u Jílkové mě to stačilo Pospíšil opravdu třída ke korytu ,zkušenosti žádné,ale plzeňská práva se nezapřou.Okamura na Barrandově převyšoval tohoto debilaka o 100%,protože něco dokázal,ale tento nábob ,který nikdy nepracoval chtěl rozdávat moudra.Vracet majetek všem okradeným měl být vrácen nejdozději v roce 1990/91.Mnohým vč.mě nebyl vrácen dosud a navíc podruhé lumpárnami ukraden podruhé.A původci jsou vypasení na různých korytech v senátu,parlamentu ,AV ČR aj.a smějou se vám do ksichtu.A vy tady jste ty nejsprávnější,ale jim pro smích.Copak to nevidíte.Je mi z vás smutno.
  • Komunisté od převzetí moci až do kolapsu svého režimu v roce 1989 nepřipustili žádné svobodné volby. Čtyři desítky let určovali, kdo bude kandidovat ve volbách, a tím pádem, kdo v nich vyhraje. Moc si pojistili tím, že si do ústavy dali patent na pravdu – vedoucí úlohu komunistické strany.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Kapitalisté od převzetí moci 1989 dodnes nepřipustili žádné svobodné volby. Čtvrt století určují kdo bude kandidovat ve volbách a kdo v nich vyhraje. Moc si pojistili tím že si do své ústavy dali patent na pravdu-vedoucí úlohu stran s imunitou. A když nedejbože jednou za čtvrtstoletí se do sněmovny dostane strana SPD s vizí převést demokraticky moc a kontrolu na Občany a Nestraníky, kapitalisté dostávají nervový záchvat a hystericky na jedinou demokratickou stranu útočí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit