Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý druhý ze 3,5 milionu německých Turků považuje korán za důležitější, než německé zákony.  1,75 milionu potencionálních teroristů mají Němci doma. Gott mit uns. 

  • Náhodou, kdyby Bahnpolizei neměla ve svých řadách Turka Simíra Gerchána, jsou namydlení a celý německý dopravní a bezpečnostní systém se zhroutí. Takže bych moc nevyskakoval, ať Simír nedá výpověď a neodjede do Turecka.....😯

  • Islám je stupidní zlo.

    • Křesťanství nabízí, kdežto islám vynucuje.

      • Mezi nabízením s mečem v ruce a vnucováním s mečem v ruce je rozdíl, ale jen slovní.

      • Tu nabídku viděli na Velké Moravě, američtí Indiáni a afričtí Černoši. O středověku, Katharech a době pobělohorské raději pomlčíme, že? 

        • A co by teprve měli říkat dinosauři, že'? 


          Pane berete v úvahu, že je dnes r. 2018? Vy "Velká Moravo"?

          Můžete uvést příklad, kde že jsou na zemi nenávistní křesťané, kteří se násilím snaží vnutit své náboženství jiným nebo hlásají nenávist vůči jiným náboženstvím, či ateistům? 

          • A co vy, znáte své rodiče, svého dědečka a babičku? Proč, že? Je rok 2018 a jste tady jen vy se svým zbytnělým egem....proč byste se měl starat o takovou "zbytečnost" jako je váš původ, kořeny a předci? 

            Jinak mně jsou všechna náboženství lhostejná, ke svému životu je nepotřebuju, pokud vy potřebujete tuto berličku, klidně se o ni opírejte, nikdo vám to nebere, ale nepřekrucujte minulost na níž všechny ideologie stály a stojí. Já s křesťanstvím nemám problém ale pravdou je, že ještě za války taktizovalo s Nacisty, Gott mit Uns, teď nás Vatikán obral o část státního majetku takzvané církevní prostituce pardon restituce a také pedofilie kněží v poslední době mluví za vše. Takže buďte si křesťan, to je mi jedno, ale nepopírejte historický fakt, že vaše ideologie stejně jako jiné ideologie, má na rukou krev nevinných lidí a je to pouhý manipulační nástroj vy "Křesťane". 

        • KIMCID

          kde asi ty komunisti brali svůj vzor? No přeci v katolické církvi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit