Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DOPRAVA ZDARMA a cena zboží s 30% přirážkou to musel vymyslet MANAGER přes LOGIstiku! *1* *1* *1* DMNC
  • *15* *15* *15* když jsou někteří lidi ochotní žrát tyhle předražený sra*ky, tak ať si připlatí. Blbce je třeba pořádně vyždímat *3*
    • ... lidská blbost se projevuje porůznu, tu tvou nemá cenu popisovat, nic bys nepochopil :)))
  • lrkfa
    KFC si na myšlenku ROZVOZ ZDARMA najala asi nějakého zkušeného "šmejda". Jenže zapomněli, že služby KFC naši senioři moc nevyužívají. *1*
  • I love KFC and their special "quails" from China.
    I love everything produced by USA. *14*

    Hell yeahhh
  • tak KFC se poučila na podruhé to udělají lépe! Ceny v "restaraci" se zvednou na úroveň "dovozu zdarma", ale každý kdo si to koupií přímo v provozovně dostane 30% slevu *3* *1*
  • Mě tyhle podniky nevadí. Byl jsem tam jednou a stačí...Souhlasím s ostatními příspěvky níže... To je jako s větnamskými tržnicemi. Dokud tam ty lidi polezou tak budou....
    • Bez vietnamských tržnic by chodila polovina státu nahá, šmudlíku. *14*
      • Něco na tom bude šmudlinko *14* Proto se muselo zprivatizovat. Nefunkční postkomunistické podniky včetně textilek rozkrást. Vždyť ať se starají jiní. Všechno dovezem a budem pracovat pro jiné a vzkvétat v rámci EU Navrhuji přijmout uprchlíky kteří umí pěstovat třeba banány *1* *1* *1*
  • lrkfa
    Nechci slevu zadarmo ;-)
  • To mi připomíná novinku v zákoně o dovozu. Podle nového teď zaplatíte daň i z ceny za dopravu, kterou jste ale neplatili, protože ta je obsažena v ceně zboží...
  • Musím se přidat. Před asi rokem si mi stěžoval kamarád, že na KFC ve Zlíně už nikdy. Porce jsou maličké. Jsem si říkal asi, nějaká háhoda.
    Pak jsem si po sobě asi jednoho týdne dal B-smart řízečky na Rohlence a ve Zlíně. Opravdu řízečky byli tak poloviční. Tak jsem napsal na centrálu. Omluvili se a poslali mi stravenku jako omluvné a tak se snad polepšili.
    • ... nemusel ses přidat, háhodo, takové blekoty zajímají pouze stejné háhody :)))
    • lrkfa
      Nepolepšili. Jejich porce jsou nadále dietní. *1*
      • to protože si kupuješ "porci" ne "100g masa" jako v restaruaci *3* prostě ŠMEJDI
  • *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit