Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Potěšilo mě, že mezi těmi zdejšími "diskutéry" zazněl rozumný hlas. Ale obvykle zdejší "výkřiky" nečtu. Škoda, že tahle diskuze není moderovaná. Byla by mnohem, kratší.
  • Článek je napsán velmi jednostraně, pro-unijně. Pravda je taková, že vypadneme li ze spolku, stane se to, že ONI nás budou stále potřebovat, kam by jinak umisťovali své zboží? A to co jde odsud je kvalitní také více než jsme si ochotni připustit. Ekonomika je na politicích méně závislá než si myslíme. A mimochodem, kde jsou největší objevená naleziště lithia na světě?? ANO - v Čechách. Takže zájem bude veliký převeliký a mohli bysme se tu mít velmi dobře, jenže korporace se už třepo na uzurpování práv na těžbu, aby v ČR zase nic nezůstalo.
  • Hlavně se nenech rušit a hul ten kvalitní matroš dál.
  • přééésně, Grebeníčka na něj








    PCHE !!!
  • Pane, psal jsem to dost jasně "V dividendách jde na západ cca 260 miliard ročně.
    Nazpět asi 20 miliard.
  • To mne zajímá. Jak to bylo, Povídej...přeháněj....ale ušetři mne prosímtě nabiflovaných propagandistických odrhovaček. nemusíš mi dokazovat, že je znáš.......uveď pravdivá věcná fakta.....
  • opravdu si nejsem jist jestli ty žvásty máš naučené nazpaměť anebo těm blbostem opravdu věříš. Ty dělíš svět pouze na dvě strany "kdo tě chválí a souhlasí s tebou, je prý "demograt" a kdo má trochu jiný názor poznatky zkušenosti je automaticky bolševik rusofil a bůhví co ještě. Prozraď mi PLATÍ TI ZA TY ŽVÁSTY ANEBO MÁŠ OPRAVDU TAK VYMETENÝ MOZEK ŽE TĚM KRAVINÁM SKUTEČNĚ VĚŘÍŠ??????
  • Ale no tak občan ty tu každého urážíš soudruhy tak holt počítej s odvetou.
  • Napoleonský komplex Merkel , Macron ano.Jinak s pleteš.
  • Omlouvám se za přehlédnutí. Samozřejmě Kikinu volil parlament a ne občané. A právě v důsledku toho, že ho tam "bývalí" dosadili - jeden soudruh vyhrožoval "asi půjde někdo sedět, když se tam nedostane Klaus - a proto námi zvolení představitelé vymysleli zcela nevhodnou, netypickou z Ústavy vybočující přímou volbu. A proto tam straší ten ožrala a Putinův poskok.

    Jinak já jsem "soudruh" nikdy nebyl, i když mě tak soudruzi oslovovali.
  • přéééésně

    a zase budou startky za 4 kčs






    YEAH !!!!
  • jsu čirou náhodou kolem a hle, havloidi se tu množí jako kobylky

    vivat svobodný Krym, vivat svobodná Venezuela






    YEAH !!!
  • "Qui bono?" Kdo usiluje o rozbití EU, budoucích USE, aby ji mohl postupně ovládnout? Zakrslík Putler trpící napoleonským komplexem nedostatečně vyvinutých malých lidí, který sní o tom, že je vládcem 4. říše.
  • ty ruská pííí.o co mě tu nakazuješ jak mám diskutovat, vyhul si ty smradlavej ruskej kolaborante *11*
  • Kde jaký Putinovi kolaboranti. Z čeho tak usuzuješ?
    Z toho že má někdo jiný(demokratický ) názor než ty?
  • Koukám, jak Putilínovi (placeni?) kolaboranti a vlastizrádci nás svými kecy zase táhnou do východních stepí.
  • Taky jsem neříkal nic o volbě SOUDRUHU
  • Soudruhu, já jsem Zemana nevolil. Ten je stejný jako Kikina, vždy byli kámoši v prognosťáku. Jenom ten Zeman je inteligentnější a mazanější. A to říkám stále.
  • Tolik zášti? A přitom ti byl milejší než Zeman?
    Koukám že ty taky měníš názory jak boty *1* *1*
  • Komunistický kolaborant, vlastizrádce, psychopat, konfident StB, taková kreatura, že ji ani komunisti nevzali do své smečky, přestože se tam třikrát cpal. A to jak zneužil svou presidentskou funkci, na kterou byl dosazen svými kumpány (tzv. "amnestie"), za to patří ta kreatura doživotně do kriminálu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit