Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale udělá.. Kristus také myl nohy učedníkům a to nebyli žádní svatoušci... byl to , jak říkáš, póvl tehdejší společnosti.... Islám v klatbě? chachacha... jsou si možná s židy a s křesťany blíže než tušíš.. u mě dobrý...
  • naprosto souhlasím, vidím to podobně *5*
  • souhlasím, ale nevím jestli je horší líbání muslimákých haksen, nebo okusování kaštanů ze smradlavých ruských zadnic, které v čechách praktikuje Zemanova soldateska na Novinkách a zlejBTWhrdinaPutinjuraKulihrachtroll zde na Tiscali
  • ... jsem nadšen, jak nepředstavitelně primitivní jsi, alespoň na tebe mohu zvysoka kálet :)))
  • ... zůstaneš primitivem, i kdybys psal o rozmnožování mravenečníků, ty komická trosko :)))
  • ... mě na tiscali.cz nemůže překvapit nic, proto přitahuje póvl, kterým se náramně bavím :)))
  • už to není ten opěvovaný Božíček.V PL mu to dali nyní zjevně na návštěvě vědět. Moc si to pokaňkal když při návštěvě mezi uprchlíky líbal islamákům nohy! Toto přeci neudělá představitel církve.Zejména v této době kdy je islám v dlouhodobé kladbě. A vzít si ještě k sobě do letadla pár kousků z těch přivandrovalých jakože příkladem ...... to bylo asi naposled.Nyní je věrohodný tak, jako Uřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky.
  • souhlas, je dobře, že Putin už předeběhl Kim Čon Una
  • Nechápu proč nebyl do průzkumu zahrnut pan Maduro, měl by podporu drtivé většiny občanů ČR, stejně jako pan prezident ing. Miloš Zeman *7*
  • S panem Ficem rozhodně souhlas a na druhé místoě je p.Putin.Jinak bída a utrpení co nám vládne ,Evropě a světu.Záviděl jsem Němcům,ale nyní již ne.bába po přechodu a hormony v hlavě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit