Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dienstbier ! Pouze ten je schopen vyřešit všechny problémy této strany rychle a navždy.
    • Vezme si na pomoc soudruhy z Teplotechny! *1*
    • Ano, pod Chovancem nebo Dientsbierem ČSSD skončí navždy. Také dobře ne? *1*
    • Jako vrchbí hrobař! S pomocníky Sobotkou a Chovancem by to dokázali, tedy pohřbít ČSSD navždy
  • Nejsem socan, Ale - ČSSD patří na českou demokratickou politickou scénu ! Nehlásá nenávist k menšinám, že ji zničila spolu s ODS OPOZIČNÍ SMLOUVA, která vytvořila největší korupční prostředí, za to nemůže pan Sobotka, vládl slušně celé čtyři roky beze skandálů, že není někomu sympatický sice chápu, ale spíše oceňuji jeho pracovitost a slušnost. Viděl jsem jej osobně, jak se přišel poklonit do katedrály Sv. Víta zesnulému kardinálu Miroslavu Vlkovi jako jeden z mála politiků, děkuji mu také za to, že za Jeho vlády bylo v naší zemi bezpečno, byli a jsme jedna z nejbezpečnějších zemí světa, pane Okamůro vogo, nestrašte pořád ty vyděšené voliče a nehlásejte nenávist k menšinám. Děkuji. *4*
    • Ty musíš být jistě nejméně Sobotkův bratranec *1*
  • Klinická smrt ještě jde to se můžete probrat, ale Šlouf už to má za sebou. Škoda dalšího komunisty. Včera jsem psal, že pomalu a jistě odcházejí a přesto jsem měl samé -. Pravda vyjde najevo soudruzi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit