Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jdu náhodou kolem, dovolená byla perfíííído








    YEAH !!!
    • dearputin.com
  • Zlá, sebestředná, omezená bolševická konzerva, takoví jsou ti naši dnešní papaláši
  • henrys
    Pan "profesor" si své vysvědčení už dávno napsal sám. Že to doráží trapností svého oblečení je už jen třešnička na dortu sebestřednosti a lhaní. Prý euroskeptik - a od kdy se ptám? Podle referenda nás bylo cca milion euroskeptiků ještě dřív než to došlo panu "profesorovi", který za nás jako předseda vlády podal přihlášku do jím údajně nenáviděné EU, a jako prezident spolupodepsal přistoupení do EU! A kecy, že musel, byla to jeho povinnost neberu - můj podpis je za mne a když nesouhlasím, tak nepodepíšu! A určitě na něj nemířili hlavně, když podepisoval! Takže jeho euroskepticismus je jen ubohá fraška a kolik lidí mu na to skočilo! :-P
    • ).(
  • *15*
    • *2*
      • *4*
  • *7*
  • *5*
    • henrys
      Proč komentuješ sám sebe? Hmmm lidé jsou různé... blbé a pitomé, někdy je to jedno a totéž!
      • *5*
  • žije sám, žádná toho blbce nechce, stará se mu kurvila se sousedem a pak zdrhla
    • *3*
    • *3*
      • jsem ti NEdovolil odejít, budeš tu tak dlouho jak JÁ ti určím zkurvenino!
        • *3*
  • *3*
    • *3*
  • jako taxikář, to je indža jako stehno!
    • *1*
    • *3*
  • a nehraj tady spokojeného. Jsi zamindrákovaný obecní hlupák.Vyvrhel vlastní rodiny.Spokojený jsi jedině tady,když anonymně můžeš prskat. V Ostrově se vzpomíná jak jsi tuhle navečer chytnul pár facek Ty atlete!
    • *2*
    • *6*
    • *5*
    • *3*
    • *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit