Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... čím víc se vysiluješ, tím víc tě ztrapňuji, smiř se s tím už konečně, tupý balíku :)))
  • ubožáku dospěl? Mně se pouze nechce spát a tak z nudy zabíjím čas i komunikací s primitivem tvého stupně.
  • ... něco z vlastní hlavy, blbe, by nebylo?
  • ... mám skvělý pocit, jak se mi chceš vyrovnat, ale nějak ti to nejde, trapný degene :)))
  • při psaní do zrcadla?
  • ... jsi primitiv, který sa schovává za ostatní, těší mě, jak parádně tě dnes točím, vypatlo :)))
  • ... jenom chudák bez vzdělání a kvalifikace jako ty se primitivně zabývá velvyslankyní :)))
  • diskusi jednotka imbecility a u tebe to vydá za celý řádek, takže nijak nepřeháním. Pokud nemáš něco rozumného ke sdělení, tak neunavuj a nemarni náš vzácný čas.....
  • ... doporučuji ti ještě prostenax, jestli ostatní na tvou impotenci nezabírá, blbe :)))
  • No sláva, aspoň je ta trafikantka v čudu.
  • ... cha cha cha, jenom naprostý primitiv jako ty dáva tipy, co má kdo dělat, a myslí si o mě, že jsem tečka, pasuji tě na prvního zoufalce dne, vymaštěný blbe :)))
  • vyměň si plínky před spaním, vem si prostenal a hybaj na kutě. Dnes už jsi nablinkal nesmyslů dost. Stejně každý ví, že inteligentnější debata než s tebou je s rozpadlým gaučem
  • ... co to je ten "Putler", balíku?
    ... popiš své vzdělání a ministerstvo, na kterém uklízíš :)))
  • ... jako sebereflexi jsi to zase nenapsal nejhůř, blbe, ale pochop, že jsi bezmocná nula :)))
  • ... jenom blázen by od tebe něco očekával, přiblblý zacapslockovaný trapný spisovateli :)))
  • ... marné léčení komplexu méněcennosti, balíku?
  • Miscinova nemela nikam ani nastoupit,staci ze zubata Livia hrabe v dozorcich radach,je tak chytra ve vsech otazkach jako o biomase zastupce eko a zelenych dobre inteligentni a informovana Katerina Jack ! Ale chlapci jsou stejne modely napric celym spektrem v politice
  • ztroskotanci tvého typu něco vysvětlovat a dokazovat. Ty zvládneš akorát anonymní blekotání o "Putlerovi" na diskusi na netu. O skutečném životě a o tom CO A JAK SE DĚJE KDO A CO STOJÍ V POZADÍ NEVÍŠ A NEDOKÁŽEŠ POCHOPIT NIC. Zvracej dál své přízemnosti od pivního stolu a nepleť se mezi dospělé......
  • ... pochopit primitiva jako ty doopravdy nepotřebuji :)))
  • ... slaboučké, vůbec se nečapeš, hloupoučké dítě, polib mi :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit