Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve spoustě věcí s prezidentem Klausem nesouhlasím. Dokonce si dovolím přiznat, že zdaleka nepatří mezi mé favority. Ale v jednom má pravdu. V tom, že Evropa se koncentruje jen a jen na spotřebu. Dokud v Evropě nezačnou podniky a především státy masivně investovat, ekonomika Evropy se nepohne.
    Z krize je jediná cesta ven - investice. Jak se z krize velmi rychle vyhrabalo předválečné Německo? Začalo masivně zbrojit. Ne, že bych byla příznivcem těchto investic. Ale bez investic to prostě nepůjde.
  • Pan Keller ať kritizuje sám sebe. Co dokázal jako sociolog ? Blbě žvanit může v Luhačovicích, odkud pochází.
    • Hele, udělejte rozbor článku, v čem se mýlí a pak se zapojte. Takovéto výkřiky, bez souvislostí jsou na nic. Každý od někud pocházíme. Nejde vůbec o fandovství čí sympatie. Od p Kellera zase není úplně fér, říci , že někdo stárne a hloupne. Prortože stárneme všichni a....Nebo jsme zapoměli již na slušné vychování ? Snad ne...
      • ja nevim, jestli je to o slusnosti nebo ne...kazdopadne tohle volebni obdobi hlavy st. je provazeno od zacatku skandaly - vyhrou o jeden hlas nad Svejnarem za podivnych okolnosti, megalomanske nazirani na vseobecne zavazne otazky smerovani spolecnosti, ekonomicky rust za kazdou cenu, a osobni trapasy na ocich mezinarodnich...to vsechno je dost na povazenou, je to osoba verejna a je posuzovana podle toho, co dela...
  • Skutečně, jen tento způsob demokracie dovoluje lidem jako je Keller, kteří nesahají presidentovi ani ke kotníkům, neodevzdali žádné dílo, jen skutečné bludy a jsou nebo je ujetý od doby, co začal publikovat, se projevit. Někdo tvrdí, demokracie je samočisťující. Nemohu však přijít na to, jak se zbavuje takovýchto elementů.
    • Problém je ještě jeden, že stát, a myslím náš stát, svojí přebujelostí, vypisováním nesmyslných grantových či dotačních titulů, kde se obrovské částky ztrácejí v tzv.konzultačních firmách, které jsou napojeny na prosazovatele takovýchto praktik. Znám to z obecní politiky, kde se prosazují a realizují nesmyslné a ndstandardní projekty, kde je to pak už jen, doufám, o známostech. Ale nechce se mi věřit, že je to pouze o tomto, připadne mi, že jsou v tom hlavně ekonmomické zájmy jedinců. A jsme pak všichni v pr ůšvihu, protože se zadlužujeme a zadlužujeme.....
      • Toto je jeden z problémů. Těch problémů je víc. Dalším je ten, že se některým občanům vyplácejí nehorázné částky i za to, co je jejich povinnost (např. posílat děti do škol). Ale to všechno jsou peníze, které se ze státní kasy ztrácejí. Dalším problémem jsou příjmy státního rozpočtu. Není možné neustále zvyšovat daně. To sice do státního rozpočtu něco přinese, ale jen krátkodobě. Pokud lidé šetří na všem, na čem jsou ještě ušetřit schopni, ve svém důsledku do státního rozpočtu pošlou méně, než kdyby nakupovali. Prostě - omezí se spotřeba. Tím pádem se bude méně vyrábět, když se bude méně vyrábět, bude růst nezaměstnanost. Nezaměstnaný do státního rozpočtu neodvádí daně, naopak alespoň nějakou chvilku dostává podporu. Prostě je to začarovaný kruh. Neustálé zvyšování daní je cesta do pekel. Vždyť zvýšení daně na pohonné hmoty to jasně ukázalo. Ve svém důsledku se z této daně vybrala menší částka než před jejím zvýšením. *16*
  • Copak nechápete, že nás Klaus svojí politikou chce zatáhnout do závislosti na Rusku a arabských teroristech. Jediným východiskem s krize je pro nás Evropa. Buď s ní půjdeme nahoru, nebo s ní padnem. Tertium non datur.
    • tak ten byl fakt dobrej *1*
  • Klaus stejně jako Havel má velký podíl na mafiánském kapitalismu v čechách čili pokud budeme podporovat jejich kult osobnosti a stavět jim pomníky tak je to cesta do mravního pekla.Klaus se stal prezidentem díky mafiánským praktikám ODS a tak jeho mravní morální kredit ne velmi nízký .Jeho vážnost ve světě je nulová zvláště po epizode s krádeží protokolárního pera v Chile .
    • Pána je velký muž, s obrovským nadhledem, Jak můžete tyto dva lidi takto spojovat? Jeden pro evropský a druhý opak. Jeden demokrat, který svoje životní postoje měl nastaveny tak, že i za své přesvědčení seděl... druhý je tzv. moderní pragmatický politik, který pro vlastní zviditelnění nedokáže vidět to co dělá Evropu Evropou, který vidí a všem ostaním se to snaží podsunout, že EU je pouze ekonomickým svazkem. Pokud to takto mělce vidíme, tak tam asi opravdu nemáme co dělat. Protože tento vztah je bez vztahu k naší docela pestré a někdy i dobré minulosti...Nemáme-li minulost, možná nebudeme mít aní budoucnost...
  • Pan Klaus po většinu svého života aktivně "pracoval" pro bolševický režim a čile užíval všech výhod určených pouze pro nomenklaturní kádry. To, že nechce skutečné začlenění ČR do demokratických poměrů, ale naopak, je hlubokým zastáncem mafiánského oligokracismu chápe každý rozumně smýšlející člověk.
  • Stojím za názory pana Klause. To o čem píše je podle mne pravda. A hloupne logicky každý tím jak stárne. Čím je člověk starší, tím hůře se mu učí nové věci. *3*
    • Georgi, kolik je vám let? Stůjte si hlavně za svými názory. Byť nebudou tak brilantně jasnozřivé jako u VK. Já jsem živnostník a dovolenou jsem neměl 23 let. Takovéto teze, co říká VK, jsou velmi ošidné tyto obecné pravdy totiž neplatí. Dám příklad... Já budu mít k obědu husu a Vy nebudete mít nic..... V průměru oba žijeme nezdravě, ale pravdivý obraz je někde jinde *3*
  • To si Keller nemohl vymyslet sám,na to musel mít ještě jednoho pitomce.Bylo by zajímavé,kdyby současně sdělil,na které straně dveří jeho pokoje je klika.
  • Souhlas s panem profesorem Kellerem. Klaus je rusofilský dobytek, který by tuto zemi nechal rozkrást těmi necivilizovanými opicemi z východu, kteří píšou špinavou azbukou.
    • Já bych se bál to takto hodnotit. Ale VK má jeden problém, že se tak trochu chová jako popová hvězda, která udělá a někdy i řekne co se dá pro svoje zviditelnění....
  • Pan Keller je důkazem toho,že i profesor může být s prominutím pitomec
    • "Profesor" Klaus je ale důkazem ještě větším.
      • Ten není pitomec ten cíleně krade a kradl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit