Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klidně se vsadím, že tady DEBILNÍHO Hřebenáče DONUTÍM zůstat až do rána!
    JÁ na to mám! HAHAHA
    • ... jenom tak na okraj: můžeš capslockovat, kolik chceš, tvé IQ 4 a ptáka 7,3 cm to nezmění :)))
    • ... promiň, ale kvůli blbečkovi jako ty do rána nikde nebudu, držím palce, abys zde vydržel sám :)))
    • ... zklamu tě, hloupý blbe, ale všechny tvé dětinské marné pokusy nas*at se ti spravedlivě vrací :)))
    • ... jak známo, jenom poslední odpad používá dementní hlasy a několik nicků, ubožáku :)))
    • ... jak známo, CapsLock používají pouze hlupáci bez vzdělání, potence a peněz, hlupáku :)))
    • 0
  • PŘIKAZUJI ti zmetku Hřebenáči, VÍC TU ZE SEBE DĚLEJ IDIOTA!
    Tak a teď si jen počkáme až začne, to se nasmějem!
    • 0
  • Nejvíc debilní emigrant je Donald Milošek Andrejek Vanhorne
    • 0
  • Rudyne Hrebeňáre dělej dělej máš hrůzu že telefon 351 170 505 bude jak komediální výstup obecního blba, co? Pokud voláte heslo na spuštění show je "Tiscali".
    • Hlavně si s ním nic nedomlouvej, zbytečná námaha, ten připosranej zbabělec nikdy nepřijde!
      • 0
        • 0
  • Opět jste si jistě všimli, že Hřebenáč udělá VŽDY jen to co mu PŘIKÁŽU!
    HAHAHA, musí!
    • 0
  • je pomatený šedivý malý skřet. Jmenuje se to Rudyn Hrebeňár. Bydlí to v Ostrově, Lidická 1332. To je to, co tady prasí stránky. Pokud chcete veselý věčer, brnkněte mu na tel. 351 170 505.Heslo Tiscali.
    • 0
    • 0
  • spolehlivě provedl Rudolf Hrebeńár z Ostrova, Lidická 1332. tel 351 170 505. Místní vyvrhel.Malý šedivý skřet. Na dveřích na napsáno "německá překladatelská agentura".
  • PŘESNĚ jak jsem debilnímu Hřebenáčovi PŘIKÁZAL, až do rána, prostě poslouchat mě MUSÍ!
    • ... nemáš na mou hru, primitive, pouze udržuji do rána v pohotovosti tvou známou demenci :)))
  • Jak jinak, PŘÍKAZ zněl, až do rána, vychutnám si ho blba!
    • ... znějí zde pořád pouze tvá demence a dementní hlasy neškodného nevzdělaného chudáka :)))
  • ObcanHaveI
    Nevíte co je to "krple", on totiž Rudyn překladatel má svůj slovník, nikdo mu nerozumí!
    • ... sorry, blbče, že krátce porušuji svůj slib, ale zajímá mě velmi, jakou profesí vyniká troska :)))
    • 0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit