Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0
  • ... jenom tak na okraj: můžeš capslockovat, kolik chceš, tvé IQ 4 a ptáka 7,3 cm to nezmění :)))
  • Jak jinak, PŘÍKAZ zněl, až do rána, vychutnám si ho blba!
  • ... nemáš na mou hru, primitive, pouze udržuji do rána v pohotovosti tvou známou demenci :)))
  • ... jak jsem tušil, demence s*áče je v pohotovosti non stop, obdivuhodný projev blba, gratulka :)))
  • PŘESNĚ jak jsem debilnímu Hřebenáčovi PŘIKÁZAL, až do rána, prostě poslouchat mě MUSÍ!
  • ... bye, póvle :))))))))))))))))
  • ... promiň, ale kvůli blbečkovi jako ty do rána nikde nebudu, držím palce, abys zde vydržel sám :)))
  • ... sorry, blbče, že krátce porušuji svůj slib, ale zajímá mě velmi, jakou profesí vyniká troska :)))
  • ... zklamu tě, hloupý blbe, ale všechny tvé dětinské marné pokusy nas*at se ti spravedlivě vrací :)))
  • 0
  • ... jak známo, jenom poslední odpad používá dementní hlasy a několik nicků, ubožáku :)))
  • ... jak známo, CapsLock používají pouze hlupáci bez vzdělání, potence a peněz, hlupáku :)))
  • 0
  • Klidně se vsadím, že tady DEBILNÍHO Hřebenáče DONUTÍM zůstat až do rána!
    JÁ na to mám! HAHAHA
  • 0
  • 0
  • ObcanHaveI
    Nevíte co je to "krple", on totiž Rudyn překladatel má svůj slovník, nikdo mu nerozumí!
  • 0
  • Hlavně si s ním nic nedomlouvej, zbytečná námaha, ten připosranej zbabělec nikdy nepřijde!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit