Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tito rádoby umělci křičí jenom to co si přeje elita rozkradačů našé republiky,od toho jsou také placeni
    • ano všechny reakcionáře a nepřítele pana prezidenta Zemana by chtělo poslat do zkrachovalé UssÁ
      • a všechny vlezdoprdelky a poskoky toho hradního ožraly by chtělo poslat do zkrachovalého CCCP nebo rovnou do rrdele.
        • už jsem ti psal že cccp máš jen ty v hlavě ale spíš to bude pr.el *7*
      • myslím že za tou bídou se tam nikdo dvakrát nežene, stačí že je polovina amíků na pokraji hadomoru *15*
        • bingo
          YEAH !!!
  • Proamrdólští blbci místo oběda poslintali celý Tiscali, inu američtí žebráci jsou tím vyhlášení!!!
    Jochochochó, YEAH !!!
  • Kdo nebude držet hubu a krok, ten skončí v gulagu!
    • ...ty jsi koukám už dlouho nebyl v sádře :)))
    • ...tak to má být, tak je to správný :)))
    • Není třeba vyhrožovat, pro začátek postačí nekrást nicky jiným přispěvatelům, Semjone.
  • dearputin.com
    • taky skončí v lepším případě v myším oleji a v horším v díře vedle.
    • Díky Serjožko.
  • Á teplej Semjon Gayínek tu není, přijde buzerantovič až v červnu!!!
    PCHE !!!
    • Nejsem teplej!
      • *15* to tady nikdo
    • bez něj to ti je lepší, naše parta je hold naše parta

      sláva Zemanovi a našemu spojenci mocnému Si

      YEAH !!!
      • chtěl bych ti na něj šáhnut *14* co máš za rubášku ? *14*
        • přééésně , pojď vopícháme politiky, jak to máš rád mamrde *14*
          • to bude super roštovačka, beru Filipa
            • přéééésně
          • já si zabavuji Okamuru, asiaté jsou prý vášnivci *3*
        • zajímavé, doufal jsem že tu jsem dobře *14*
      • přééésně *8*
  • Tady je zase rusofilsky-zemanofilně nazvraceno.
    Ach jo - co vy zemanofilní lidičky musíte pro to své ožralé, křivácké, podlé, prolhané guru - jakéhosi NIC.emana s ovarovou tlamou vraženou v řiti nějvětšího gaunera světa - kremelského skřeta putina udělat a vyzvracet.
    • Jasně soudruhu ovčáku - chápu klikostroj jede v rusácké peleši v Korunovační na plné obrátky a vy se určitě také snažíte.
      Během necelých dvou minut - jste prostě borec, vás jen tak nějaký obyčejný ..... nepřekoná.
      • ...lepší bych to nenapsal, Simonko :)))
      • ... teď si mu to nandal, že z toho nebude spát, degene :)))
      • Vida opět jste překonal rekord - tentokrát za cca 15 sec. 7minusů - opravdu - na vás a ty vaše rusácké bestie opravdu nikdo nemá.
        • brejle nic?
    • ... mám radost, že pan Zeman místní degeny tak seere :)))
  • Dusilová?Jo ten feťák co se nestyděl rejžovat prašule v Číně.Tak ten nemá co kritizovat....
    • ty jsi jí prodával drogy ??? *8*
      • přééésně , prcal jí jako ty prcáš politiky *8*
        • díky za zastání kámo, vtipné *15*
  • Tady je zase "diskuse". Paní Dusilová řekla pravdu a to jenom část a velice mírně. Zemanofilové se cítí pobouřeni, že si někdo dovolil říci pravdu o jejich guru. Hlavně že jim nevadí, že ten "symbol země" naši zem před světem presentuje jako bandu ožralů, kříváků a sprosťáků a že nás táhne do východního komunistického otroctví. Vykřikovat v Bruselu na mezinárodním fóru, že mu řízek chutnal jak bublinková p.del, to je opravdu vystoupení hodné "státníka".
    • ...máš svatou pravdu Simonko, jen jim to napiš, tak jak to je a oni si to za klobouček nedají. Ty jsi opravdu velice chytrá a znalá všech problémů :)))
      • ... nesnaž se, nulo :)))
  • Na rozdíl od autora článku si myslím, že ke zneužití Andělů nepochybně došlo. A je jedno
    jestli přečetla svůj názor, nebo dostala zaplaceno. Když jdu na fotbal, do kina nebo na předávání hudebních cen vím, že tam nebude žádná politická agitace. Pokud ano, je to zneužití té akce!
    Dovolí si někdo dělat politická prohlášení například na pohřbu?
    Žádný zákon to nezakazuje, přesto si to nikdo nedovolí. Existují prostě určité hranice slušnosti, které by se neměly překračovat.
    Dnes není žádné hrdinství říci svůj názor. Paní Dusilová k tomu může využít svých koncertů,
    pokud o to budou její posluchači stát!
    *14*
    Jen by ten "svůj názor" neměla číst s papírku, to nevypadá důvěryhodně. *3* *3*
    • mám absolutně stejný Stalinistický názor

      smrt muzikantům

      vivat Zeman, vivat mocný Si
  • Ovčáku dobře jsi zorganizoval to stádo co tady pro mě pléduje. Nalej každému skleničku Becherovky.
    • a toto má být jako směšné nebo zábavné?Nebo to je převeliká moudrost kterou, vesnický myslitel vygeneroval od jeho posledního zdejšího štěku?
      • nevšímej si toho prašivýho ušáka až se pootočí kolo dějin ku předu tak s tou bandou reakcionářů pěkně stranicky zatočíme

        vydrž, vydrž

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit