Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Euro? Ne, děkuji... Blbostí už bylo dost....
  • https://www.novinky.cz/ekonomika/440120-konec-intervenci-zlevnil-euro-ve-smenarnach-cekali-jsme-vic-rikaji-cesi.html
  • pokud máme korunu, máme ještě možnost odejít z EU, pokud přejdeme na EURO, zbude už jen závislost na Německu a Francii a nejtvrdší totalita jako za SSSR !
    • Sami Němci markové bankovky nespálili ale dali je do skladu, aby je vytáhli, až se sami rozhodnou z Eura odejít. Takže bacha! *1* *1* *16* *16*
  • A jak se anglánům vyplatilo nemít euro, to by dnes těžko doplácely celou měnu tisknout znovy zbytečné náklady na případný exit!!!
    • No my nejsme Angláni, velikostí jsme jak Londýn s okolím.
  • přijmeme-li EURO nadnárodní banky nás občany okamžitě okradou až o 15-20% z účtu !
  • Euro v době, kdy je EU svou politikou frau Merrkel, Junkerů a jim podobnech na rozpad? To by byla sebevražda pro národ, i když pár vykukům, co by na tom vydělali by to přišlo vhod. V době, kdy průměrnej plat je třetinový toho německýho (a faktické výdělky většiny národa spíše desetinové)? O Euru začít uvažovat, až se vyrovná alespoň ona průměrná mzda české s tou německou. A to se nikdy nestane, protože Němci na rozdíl od nás, té spousty vyčuranejch čížků, NIKDY nedovolí rozprodávání svýho národního majetku, které by mohlo nastat.
  • Euro chtějí pouze ti naši vládní vlez-prdelkové!Normální občan má korunu.Nejhezčí platidlo.
    Naši horovatelé ať si jdou s tím hlupákem Jean-Claude Junckerem.Můžou si platit třeba
    hliněnými kuličkami. *16* *16*
  • Propagandisté horující pro euro mi připomínají biľakovské komunisty po srpnu 89, kdy horovali pro osvobození naší republiky od podvratných imperialistických živlů.
    • ... to ty mi připomínáš velbloudí trus, trosko :)))
  • Prý jsme konzervativní? No pořád lepší než to vládní převlékání drezů. Korunu nám nechte a euro si strčte ..... teda pokud se vám tam ještě vejde.
  • zavést Euro by přitom v české kotlině mělo být samosebou.
    ----------------------------------------------------------------------
    co si zavedou v české kotlině je mi celkem jedno. Víc mne zajímá co si my zavedeme na Moravě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit