Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomas8877
    ty ovare vygumovaný,zalez zpátky do kotle a nech si ještě chvilku povařit mozek,abys dostal rozum
  • Tomas8877
    A tebe porazí tvoje vlastní blbost ty debilku vymaštěný
  • honza54
    Kdo porazí Zemana? Stáří, senilita, demence a možná i pepka
  • ... pa, sraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaačky :))
  • ... já vím, tvá demence nestíhá, chudáčku :)))
  • ... jakto, hlupáku Jégle, že není na tebe na netu kontakt, poslal bych tě do hajzlu parádně :)))
  • ... zdegenerovaný deb*le Jégle, moc prosím o doživotní distanc v tomto tvém chlívu :)))
  • ... tak už nenapínej, vanhovne, kvůli blbečkovi jako ty jsem nešel nikdy spát později ani o minutu :)))
  • ... definuj, mrzáku, v 10 slovech, co jsi zač, odvaž se, popusť uzdu své přiblblé fantazie :)))
  • ... než už sem nikdy nezajdu, by mě moc zajímalo, co to je za kripla to vanhovno :)))
  • ... nezáviď, blbe, tebe si nikdo nikdy na veřejných záchodech nevšimne :)))
  • vanhorne
    "Je to smutný pohled na našeho prezidenta."
    Na kazdeho opilce je smutny pohled, na opileho prezidenta na verejnosti, je to k placi.
  • vanhorne
    " I´m affraid Makak,"
    The Grim Reaper is just about finished sharpening his scythe and is ready to mow him down, any time.☻
  • ... blbost, drží ji, jak ty držíš svého bažanta na áru, ty totálně zdegenerovaný kriple :)))
  • ... docela by mě zajímalo, vanhovne, než opustím zdejší d*mentérium, jaké máš vzdělání :)))
  • vanhorne
    "Kdo porazí Miloše Zemana?"
    Nikdo! Protoze s nim nevyrazili dvere hned po tom projevu. Je videt, ze sve volice zna a vi co jsou zac, kdyz je tak vystizne klasifikoval.Podle jeho vypoctu by tech jeho volicu mohlo byt 5/6 obyvatelstva. Ta 1/6 tech normalnich s tim nic neudela.[ V roce 1992 vystoupil Zeman jako poslanec ve Federálním shromáždění (v československém parlamen.tu) během debaty k zákonu o referendu. Poslance varoval před jeho důsledky i hloupostí (s)prostého lidu."Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," upozorňoval v debatě.] (kompletní přepis projevu zde).
    https://zpravy.tiscali.cz/zeman-hlasa-referendum-pro-alkoholiky-debily-a-slabe-duchem-299562 ☺
  • Na tom obrázku drží tu kytku jak sklenici s Becherovkou. *1*
  • Toho nepovezou na lafetě, ale ale na bedně s prázdnejma flaškama po Becherovce. *1* *1* *1*
  • ... ani tisíc dementních opiček nepřidá tvé demenci ani půl IQ, choroši, čau, jebu tě :)))
  • I´m affraid Makak, nobody can be here for ever and the spook on the castle neither. It seems his end has been coming near. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit