Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Hnus.Já bych nejraději volil tvrdou levici mladých.Pokud na kandidátkách nebude,tak budu volit komunisty také,ale zakroužkuji ty nejmladší ročníky.
  • Do Nečasovi vlády se slušný člověk nepohrne.Takže za gaunera bude jedině rovnocená náhrada,tedy zase gauner,Spíše však dojde k funusu celé této lumpácké vlády.
  • První horší než druhý. TOP nemá ve volbách šanci a to je moc dobře. Volíme komunisty.
  • Největší neštěstí je, že to křeslo bude zase vybírat Kalousek. Takže jakoby se nic nezměnilo, prostě bude jenom natahovat pařáty někdo podobný. Tam by měl přijít ministr z jiné strany, nebo radši bezpartíjní. Ale proti Kalouskovi stejně bude jenom nula !!!
    • Dovoluji si opravu. Musí být bezcharakterní a bezpáteřní, jinak to prostě nejde.
      • Tak je to jasné. Máš pravdu. Tohle je jenom mlžení, ale ministryní bude Pecková - "milovnice důchodců".... Tak se těšte, nebo si shánějte něco, ale já nebudu říkat co, aby to nebylo nějaké navádění...
  • V žádném případě tam nenůže být Tůma, potvrdil Kalousek, ptáme se proč, protože je chytřejší než celá TOP09 dohromady a to by bylo nepřijatelné, musí tam být blb který tam hraje kašpárka.
    • Je ještě větší odborník, stačí se podívat na jeho bezminulost!
  • Vláda a koalice.Do pondělka se říkalo :HANBA. Dnes už platí jenom :FUJ!!!
  • monarchie neměla problém se stále se střídajícím počtem nenasytných zlodějů ono se ručilo majetkem a to se nějak nehodilo těmto zástupcům lidu do § znění a tak se občané nedivte *6*
  • Proboha jaký vztah má bývalý guvernér ČNB k sociální oblasti, že je v článku uváděn coby odborník... Nejlépe by bylo tento rezort svěřit do péče také ministru Kalouskovi, protože ten je odborník na všechno a v sociální oblasti má už dávno jasno viz. citát že jsme vše prožrali a proflákali *2*
    • Souhlas s hlasitým potleskem.
  • Probůh, jen ať se tam nedostane někdo, kdo něčemu rozumí!!!! To by mohl třeba vědět víc než Kalousek nebo, nedej Bůh, i Nečas. To by byl teprve malér!!!
  • Samá kvalitka. Ještě mně tam chybí Kalouskova podržtaška Gazdík.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit