Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NEministr Jasánek, by měl konečně ukázat ten český vynález "soroščok", hlavně těm nevěřícím "demo" stranám, aby si také jednu šňupli, ale pak už jen sé-réše v síni na pěkně dlouho ! *1* *1*
    • Těm 10 souhlasícím a 3 nesouhlasícím závidím.Oni ve Vašich duchaplných slovech zřejmě rozpoznali to,co jsem tam marně hledal.
  • Tak konečně má toto eso nějaký případ a ten mu asi srazí vaz. Do důchodu daleko a prkna, která znamenají svět jsou už příliš tvrdá.
    • Na rozdíl od Vás se pan Stropnický může postavit na spoustu postů a na všech obstojí.Případně i na "prkna" a před kameru.
      • A to víte jak?
  • Jak se pozná nějaký jed, když nemáte jeho vzorek a neumíte ho vyrobit?
    • ObcanHavel
      metody vrahů z Ruska jsou dobře známé, ve světě se na ně připravili

      PS hadí jed taky neumíme vyrobit, ale poznáme druh a máme protijed, logika trochu skřípe, že?
      • Neseděl jsi náhodou s Drahošem v lavici))
      • ano tobě v makovici
  • .
  • Poslanecká sněmovna státu s polonahým zadkem se chová jako poslanecká sněmovna velmoci a nutí kompetentního ministra,aby tu velmoc trhající se z demokratického řetězu zařízl.Mám za to,že pan ministr v demisi Stropnický se zachoval adekvátně a na výši.
    • V novorusku by šel sedět, trotle





      PCHE !!!!
  • ObcanHavel
    Stropnický ukázal že má páteř, dobrej chlap, rusáky je třeba odkázat do patřičnyčh mezí, vždyť je do nebe volající, aby vraždili lidi všude po světě a nikdo to neřešil, Putin patří před mezinárodní soudní tribunál
    • Jste trubka. Protože melete nesmysly. Britové nic nedokázali a už mají viníka. Připadá mi to podobně jako kdysi Litviněnko. Pracoval pro britskou tajnou službu. Pak už ale nechtěl a chtěl se vrátit do Ruska. Tak bylo nejrozumnějším řešením se ho zbavit a hodit vinu na Rusko. Ono holt v oblasti tajných služeb se dějí různě špinavosti a proto je potřeba na posouzení těchto věcí použít mozek, ne prd.l. A to hlavně když to Británie takto hned znala viníka aniž se pořádně něco prošetřilo. Putin - milý pane - zachránil mnoho miliónů lidí - když mnohokrát žádal válkychtivé Amíky, aby nejdříve začali s vládami jednat. To je podobné i v případě Severní Koreje. Amíci tam chtěli hned vtrhnout. Naštěstí se to podařilo urovnat a docílit jednání o společné schůzce. A že někdo vraždí po světě lidi. Ono je to v tajných službách normální. Pokud se někdo staví do cesty jejich plánům. Ale bohužel pro Vás bych doporučil více studovat i dějiny tajných západních služeb a třeba i tajné služby Izraele. Až si to prostudujete, budete mít o čem přemýšlet
    • ano a důkaz že rusko zabilo skripala?
      • ObcanHavel
        však proto ten soud, že? zatím tomu naprosto všechny důkazy nasvědčují, ale je jasné, že Putler si dá pozor, aby důkazy nevedly k němu a i když ano, mávne nad nimi rukou, , ovšem v této době je již zřejmé, že jemu krev na rukách nevadí a má jí tam hodně. i kdyby byl přimý důkaz, že vraždy nařídil Putin, jede se dál, kdo ho sesadí z trůnu? Rusko bohužel nepatří do civilizovaného světa
        • ano víš o právu howno
          • ObcanHavel
            uplně na mě z tvého vyjadřování dýchla ta uhlazená právnická rétorika, jen co je pravda, jistě budeš odborník na slovo vzatý
            • jeden vice nepotřebuji
            • ObcanHavel
              já se vzděláním problém nemám, kolik VŠ titulů máš ty? *1*
            • Raději sprostý než nevzdělaný jako ty ;-)
  • když se mu to hodí, přelije špínu na každého okolo. Jasně že vražedný plyn je z jeho produkce. Ale bude zatloukat.Marné je to vyhlášený odpad světa, se kterým skoro nikdo krom Afriky nekomunikuje. Podobný zrádce jako Francie Anglie když nás obětovali Hitlerovi. Ale rusáci. Ono dojde i na vás..
    • blegh
      to víš že jo *15*
  • Chudák Strop, nemá to lehké, ruskej kolaborant prezidentem, majitel firmy ANO stébák tak si dovol něco plácnout proti CCCP
    • Chudák Korben Dallas,děti ho neposlouchají,žena se zmocnila rodiny.Jak si může dovolit proti nim cos plácnout.
  • Rusák lhal s Katyní,s naší kontrarevolucí v 68 a lhát bude pořád.
    • I chudáka Hitlera dovedl k sebevraždě.
    • další nevzdělanec co si plete rusko a sovětský svaz, ale chtěl by nás poučovat o dějinách
  • Cílem Ruska bylo dát najevo, že každý agent který přeběhne bude dříve či později zabit.
    A to zákeřně a nelidsky, z pomsty a pro výstrahu.
    Je to neslučitelné s lidskou morálkou, ale zcela v souladu ruským přístupem (viz historie).

    Vyvracet obvinění jakýmsi poškozením Putina před volbami je úsměvné.
    Většinový ruský volič v jejich "volbách" určitě tento postup považoval za správný, nebo věřil ruské propagandě.
    Následné popření skutečnosti bez seznámení se nalezenými důkazy a obvinění jiných je typickou ruskou reakcí na jakýkoli ruský zákeřný a odsouzeníhodný čin.
    Je to v učebnicích popsaný dezinformační postup.Je založený na řadě polopravd, nebo i zjevných lží, s cílem zpochybnit pravdu a vytvořit o ní dojem, že je jen jednou z dalších lží.
    Nakonec totiž u většiny vždy zvítězí jedna z "jednoduchých lží" nad složitější pravdou.
    Skutečná pravda je totiž už z podstaty vždy náročnější na pochopení.
    • "A to zákeřně a nelidsky, z pomsty a pro výstrahu."
      .
      A jak se vraždí tak nějak lidsky? Jaký způsob vraždy by byl ten "správný"?
      • Vražda by samozřejmě vždy měla být pro člověka tabu, to máte samozřejmě pravdu.
        Chtěl jsem jen vyjádřit to, že zde bylo záměrně postupováno tak, aby během usmrcení, nebo zmrzačení, člověk co nejvíce trpěl.
        A protože se s jistotou jednalo o práci profesionálů, myslím si, že motivem zde nebyl sadismus, ale msta a její široká medializace.
    • Souhlasím s Vámi.Putin se také distancoval od účasti Ruska na obsazení Krymu.Po poměrné krátké době pak prohlásil,že to byl on,kdo se o přičlenění Krymu k Rusku nebývalou měrou zasloužil a škemral tím u svého lidu o plusové body.
    • Nic ve zlem a trocha zdravého rozumu by neuskodila. Agent byl v Británii cca 7let nevidím důvod proč by se ho Rusko zbavilo až teď???? Evidentně moc čtěte a málo premyslire
      • To je jako s mafií, cílem je sdělení, jednou dostaneme každého zrádce.
        Moc nečtu, spíše přemýšlím jak řešít technické problémy, to je můj job.
        • Tvůj technický problém je v tvé hlavě....
          • Zatímco Britové důkazy (asi) mít můžou, tak Rusové s jistotou nemohou mít nic
            Jinak nemusíte být smutný.
            Mohu Vás ujistit, že jsem za svou práci v oboru velmi dobře placen.
            Dobrou noc
    • No to je teda dobrý. Co tomu předcházelo? Obvinění Ruska bez důkazů a požadavek s ultimátem, aby rUSKO TENTO ČIN VYSVĚTLILO. Jaký je tedy toto dezinformační postup? Mimochodem, víte že pisatel pod přezdívkou MAT byl policií obviněn z vraždy slovenského novináře? Má se do zítřka dostavit na Policii, aby tento svůj čin vysvětlil...Není to stejná logika, jako ta tvoje,chlapče?
      • A jak víte, že to bylo bez důkazů Vy, chlapče?
        • Jediný, kdo tvrdí, že má důkazy, jsou Britové, nikdo jiný je neviděl. Když někoho obviním, předložím mu důkazy, abych ho usvědčil. To se snad stalo? Hochu, hochu, ty se nevyučíš...
          • Vidíte, jediný kdo má (asi) důkazy jsou Britové. Přesto Rusko obvinění ( jako vždy ) popírá a obviňuje ( už zcela bez jakékoli souvislosti ) třeba naší zemi.Vám to Hochu nevadí?
            Ale vraťme se na začátek.
            Komu to posloužilo? Podle mně nikomu, byla to, opět podle mně jen msta.
            • A je to tady. Britové mají ASI důkazy. Fakt to je směšné. No tak Rusové mají ASI důkazy, že jed pocházel od nás *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit