Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chudák Korben Dallas,děti ho neposlouchají,žena se zmocnila rodiny.Jak si může dovolit proti nim cos plácnout.
  • Už jsem sdělil INTERPOLU,jaký kos tady zahálí na stránkách Tiscali.
  • ksyž angláni uměli zjistit co je to za jed, tak ho taky museli umět vyrobit, rusko má pravdu ten jed nebyl jenom v CCCP, angláni zavraždili špiona
  • Chudák Strop, nemá to lehké, ruskej kolaborant prezidentem, majitel firmy ANO stébák tak si dovol něco plácnout proti CCCP
  • já nevím třeba má důkazy
  • Zatímco Britové důkazy (asi) mít můžou, tak Rusové s jistotou nemohou mít nic
    Jinak nemusíte být smutný.
    Mohu Vás ujistit, že jsem za svou práci v oboru velmi dobře placen.
    Dobrou noc
  • Vy brečíte, a proč?
  • No já nevím. Když mně někdo osočí, tak to neřeším tak, že jste to mohl udělat klidně i Vy.
  • Žádný argument jen urážky. To musí být smutný život. Je mi Vás líto.
  • Tak konečně má toto eso nějaký případ a ten mu asi srazí vaz. Do důchodu daleko a prkna, která znamenají svět jsou už příliš tvrdá.
  • MAT a Pat, kavárník a blbec z redakce. Netřeba řešit.
  • Rusko se jenom bránilo, Malá Británie osočuje bez důkazů Rusko, rusové jenom říkají, že se ten jed nevyráběl jenom v CCCP ale i v jiných státech
  • Tvůj technický problém je v tvé hlavě....
  • A je to tady. Britové mají ASI důkazy. Fakt to je směšné. No tak Rusové mají ASI důkazy, že jed pocházel od nás *1* *1* *1* *1*
  • Nic nepochopil, chlapec. To my jsme se přidali k obvinění bez důkazů proti Rusku a teď brečíme, že oni obvinili recipročně nás. Chapíto, džentlmen, tohle moudro už je skousnutelnné, nebo ještě ne?
  • To je jako s mafií, cílem je sdělení, jednou dostaneme každého zrádce.
    Moc nečtu, spíše přemýšlím jak řešít technické problémy, to je můj job.
  • Konečně promluvila Vaše přirozenost.
    Ale nezoufejte, i úplně na dně se můžete změnit, nebo se o to alespoň pokusit, i to se cení.
  • Nevím jak jste přišel na to že horuji pro válku? Jistě chápu je třeba dát negativní nálepku.
    Ale teď k věci, Česko přece už přece Ruskem obviněno z podílu na atentátu jedem v Británii je. Bez souvislostí, bez důkazů a bez motivu.Takže Vaše moudro byste měl asi adresovat tam.
  • Od takového výkalu určitě ne. Tak se nevtirej pá puso
  • Vidíte, jediný kdo má (asi) důkazy jsou Britové. Přesto Rusko obvinění ( jako vždy ) popírá a obviňuje ( už zcela bez jakékoli souvislosti ) třeba naší zemi.Vám to Hochu nevadí?
    Ale vraťme se na začátek.
    Komu to posloužilo? Podle mně nikomu, byla to, opět podle mně jen msta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit