Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katolická církev = největší zločinecká organice
    • Co chcete slyšet z Česka? Maximálně různě tvarované fráze z VUMLu...
      • Dnes už se to jmenuje CEVRO institut.
  • Katolická církev se vyhlášením soukmenovců za svyté,dopouští jenom neuvěřitelného rouhání ! Také tím dokazuje,že s Ježíšem už nemá vůbec nic společného.Moc by mě zajímalo,proč byl tak kvapně uklizen ten absolvent Hitlerjugent !!!
  • Koho vlastně tato šaškárna zajímá.
    • No, dvě miliardy lidí. Teď se zkus zamyslet na tím, koho zajímáš ty.
    • Měla by, měla. Jedná se o kakanizaci kosích bratrů ( černořitních )*1* *1* *1* *1*
  • 2 miliardy pomatenců *1* *1*
    • Miro, chudáčku se slepičím mozkem!
    • Spíš jeden blb. To jsi poznal podle čeho? Já podle kvality tvého příspěvku.
  • Kdy bude prohlášen za svatého pan farář Duka?
    • KIMCID
      až stát doplatí restituce *1* *1* *1*
    • Neměl pitomě něčemu, čemu vůbec nerozumíš. Duka není farář.
    • až dobrotou pukne.... to bude kůžička na oltáři
  • ani satan!Je jen satanismus a ten vyznává Vatikán!
  • Kdyby se Cirkve -jejich prislusnici -zivili svou PRACI ,netahali penize z kapes poplatniku,
    bylo by kazdemu jedno komu se klani nebo co delaji ve volnem case.Me Papez pripomina nepodareneho svateho .Jiste ma dobre napady ,ale svuj vliv nepouziva tam ,kde by mel .Jinak by tezko strpel ,aby DUKA a spol vysavali nas narod .Duka je nejvykonejsi
    vysavac a ani se zato NESTYDI-Sluha BOZI.
  • To je hodně zvláštní záležitost. Pokud mi někdo tvrdí, že křesťanství musí posílit, protože potřebujeme protipól islámu, vždy mě to nadzvedne. Proti hlouposti je třeba bojovat rozumem a né další hloupostí.
    Položme si otázku co je to církev. Je to klasická instituce, kde jde o kariéru i peníze, kde fungují všechny lidské neduhy stejně, jako například v bankovnictví. Akorát že se zaštituje logem pánaboha a své kariérní úředníky vyhlašuje jeho jménem za služebníky boží, nebo dokonce svaté.
    Teoreticky připusťme že Bůh existuje v podobě v jaké ho podává církev. Za sebe řeknu, že musí být skutečně hodně laskavý a neagresivní, když se nechává zneužívat jako symbol pro podrazy, lži a dokonce i války. Tlačí se otázka, není ten Bůh nakonec obyčejný blbec? A nebo tyto věci schvaluje?
    Pokud Bůh existuje skutečně jako jedna osobnost, odpověď bude asi daleko prozaičtější. Patrně tuto "organizaci" správně řadí na úroveň dalších zájmových spolků a je mu naprosto ukradená. *15*
    Nejsem kovaný materialista i když jsem nebyl pokřtěn. Náš život asi má nějaký smysl a ten smysl mu může dávat právě existence vyšší inteligence. Ale personifikovat si ji na osobnost Boha je filozofie pro prosťáčky, sloužící k vymývání mozků. Daleko přijatelnější odpovědi dle mně ponoukají východní filozofie např. o reinkarnaci a karmě, než naše institucionalizované náboženství.
    Křesťanství není o nic lepší než islám. Je jenom starší a obroušenější. V civilizovaných zemích už totiž přišli na to, že dávat církvi moc politickou, vojenskou i ekonomickou je obrovská chyba. Muslimové jsou v tomto půl tisíciletí pozadu. *5*
  • Tedy ty dvě miliardy toleruji, i když nikde není uvedeno kolik lidí sledovalo toto pofidérní divadélko pouze ze zvědavosti.Česká televize opět předvedla svoji veřejnoprávnost a mám dojem ,že kdyby to šlo, tak ji naši církevní papalášové navrhnou na blahořečení.Jednu věc jsem ale kvitoval, a to, že na komentování této opravdu srandační akce byl z Ukrajiny převekslován jeden z největších televizních lhářů, Pazderka.Ten tam mezi ty podvodníky z povolání docela zapadl a dostalo se mu jedné velké výhody.Mohl se z toho svého notorického lhaní vyzpovídat u vysokých církevních kašparů!
  • já ne
    • já jo, a všechny jsem si vyfotil do našeho archivu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit