Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc pěkné by bylo, mít kamery i se zvukem.Na chodbách v poslanecké sněmovně.To abychom si ujasnili kam chodí termiti na ty nápady.Kde sbírají a s kým tvoří ty vymazlené myšlenky a příspěvky? Už od pohledu, nejsou někteří schopni stvořit holou větu.Ale z papírku sypou mnohdy gejzíry blbostí.

  • Mě tohle nevadí. Nejsem zloděj, nedělám nic špatného, tak čeho bych se měl bát. Ať si Cliftonové rozeznají můj obličej třeba 643x za den.

    Děsí se nejspíš lumpíci všeho druhu a budou to maskovat za lidská práva.

    Vždycky o právech křičí nejvíc ti, kterým právo vlastně hrozí. 

  • Už 1929 vydal Jan Weiss "Dům o tisíci patrech". Vlastně tohle sledování předpověděl.

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Dům_o_tisíci_patrech

  • mun.go
  • já si myslím, že sice máš pravdu,že to co říkáš tak skutečně je,ale pro ně (pro stát) je to jen záminka aby tu orwelovštinu zavedli a pak už se jí nezbavíme a stát toho bude zneužívat proti nám.Takže ta pravda bude někde uprostřed- po tajných službách chceme aby jsme tu měli klid,takže ať dělají co umí ale ať to dělají tajně abychom nemuseli k takovému hnusu jako je dezintegrace soukromí dávat souhlas my občani.

    Za války měl milionový Freiburg pouze 14 gestapáků a jejich práce byla ráno roztřídit poštu.Takže ono to jde i bez kamer,když si každý občan bude všímat co dělají čmoudi,jestli se opravdu klaní na východ,nebo jestli spíš vystrkují zadek na západ.

  • No tak to se nestane přeci by čučkaři nelhali jak o všem vědí.Nebo mají tak zaslepeno Ruskem a Čínou že na islamisty nemají čas?

  • Největší odborníci na šmírování je USA okolní svět  se od nich pouze  učí.

  • Až nebude hrozit nebezpečí od vraždících muslimských radikálů migrujících po Evropě, tak budu vehementně protestovat proti takovému kamerovému systému v Praze. Bezpečnostní situace je ale bohužel jiná. Vím, že příznivci přijímání muslimských migrantů operují faktem že u nás (zatím) k teroristickým útokům nedochází. To ale není argument - dochází k nim v EU, a to je jako by k nim docházelo u nás. Takže jsem pro instalaci systému pro rozpoznávání obličejů - každý prostředek proti muslimákům je dobrý.

    Mimochodem k těm maličkým chudáčkům sirotkům (17ti až 20ti letým) z muslimských zemí (tzv. "kotvám"): Pročpak se o ně nepostará někdo z velmi bohatých muslimských ropných zemí ??? Tam by jim bylo určitě líp než mezi křesťanskými a bezvěreckými psy, které korán velí pozabíjet. Víte kolik sirotků by bylo možno zachránit za peníze, za které se například postavil a provozuje klimatizovaný atletický stadion v Dauhá (Katar), nebo krytá hala s lyžařskou sjezdovkou někde v horké poušti ?

  • Marcelskrc

    Doporučuji teď běžící na ČT2 :Trabantem z Indie až domů a to konkrétně 13. díl. Jestli někdo touží aby vás kamery sledovali na každém kroku,ať si to zažije asi v Číně. Ale tenhle Orwelluv špatný sen u nás v ČR nezavádějte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit