Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pražské bezpáteřní kurrvy stejně jezdí do islámských řití na dovolené,rezaté praase Havel,jim z pekla kyne,že tak je to správné
    • babička mě vždycky říkala,to co jí říkala její maminka a babička-"nikdy nevěř zerzavým lidem"
    • zlej trolle. jsi nějaký nakvašený, dej bacha ať ti z toho nepraskne cévka
  • Teplá swině Semjon Gayínek je tu dnes o5 za rudýho kreténskýho mrzáka!!!

    Juch, juch, YEAH !!!
    • *14* co máš no sobě, prý jsi také gay ?
  • Kámoš se v neděli vrátil z dovolené na termálech v ukrajinském Kosinu poblíž Mukačeva a nemůže si to vynachválit. Pro nás Čechy je to poměrně blízko a hlavně luxus za levný peníz. Bydlel v penzionu poblíž termálu za 150 korun na osobu a noc a stravoval se po restauracích, kde oběd vycházel okolo 60 až 80 korun na osobu. http://www.kosino.com.ua/
    • pokud tě na dovče neunesou, nebo neodbouchnou separáti tak luxus *15* *15* *15*
      • ty budeš taky dobrý debílek,zeměpis tě učí havloidní učitelé,co by v mukačevu dělali hrdinní separatisté?tam jsou jenom banderovské zrůdy
        • myslel jsem že tam jezděj ti separáti hoblovat ty banderovské šlápoty *14*
          • banderovských šlápot je na ukrajině plno,nedávno rusko jednu kurwu pustilo
    • a co banderovské děvky,daly mu?
  • Spousta lidí jezdí na Krym. Nejsou tam smradlaví slimáci a studená voda jako v Portugalsku a jsou tam přátelští Slované, vy poblbaní tiscaliči!! Muhehééé!!! *15*
    • jo tak na krym bych jel také
      • tak proč nejedete spolu vy dvě buzny? kupte si triko s Putinem a můžete si tam u vodky společně mastit klády *3*
  • O co jedni z blbosti přišli, po tom s radostí hrábnou jiní...je to stejné, jako v mezinárodním obchodu se zbraněmi.
  • chtěl jsem do Turecka ale je s Egyptem Sýrií a Afrikou mimo hru. Dám přednost bezpečné blízké domovině. Zůstanu v Evropě. Francouzské Nice je myslím dobrá volba.......
    • Je. Teď tam bude nějaký čas klid.

      Nebudou opakovat akci na stejném místě za zvýšené přítomnosti nasr@ných příslušníků bezpečnostních sil.

      Na pláži bude klídek...
  • Turka je potřeba nakopat do perdele na všech úrovních...
  • Už to nepobírám, další pobodaná maminka i s dcerami a 14,12,8let
    • ... kdy jsi naposledy něco pobral, vypatlo :)))
  • Další napadení ve Francii- http://www.hlavnespravy.sk/vo-francuzsku-muz-marockeho-povodu-zranil-nozom-matku-a-jej-3-dcery/809920
    • Ti francouzští hnupové se z můžou tak akorát na osvícení ajfelofky
  • člověk potkává přivandrovaleckou chátru, která má mnohde volný pohyb mimo rezervaci za drátem. A od takové sebranky může očekávat cokoliv.Včera odpoledne bus do Malagy.Spořádaně stojíme jak ovečky na zastávce na slunku.Bus přijíždí - a kde se vzal tu se vzal vyloupne se černá africká huba a u dveří první! Lidi jej upozorňují že takto se to tady nedělá.Ignoruje.Domluva marná.Až moje mírně rasová narážka s ním poněkud hne.Jestě ve vozidle má poznámky.Teprve po důrazném upřesnění a vymezení kam patří, za všeobecného veselí se zklidní.Je třeba být pořád ve střehu.Ostatním jít příkladem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit