Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodně ten politický dobytek,který zde dvadvacet roků debužíruje na úkor slušných lidí si nebude moci tato země dovolit živit.Proto je budeme nuceni vymlátit.
  • Kalousku neměl jsi tak rozdávat cikánům sociální dávky a jiné jednorázové platby! Dále jsi neměl podporovat ty mladý lenochy na pracáku.
    • Bílé límečky tu nadělaly větší paseku než pár nepřizpůsobivých, ale těch se vy bojíte , radši kritizujete cikány !! Zbabělci....
  • Souhlsím s p.Kalouskem a vaše komentáře jsou se řad žroutů a flákačů
  • doma i ve škole jsem byl veden k tomu, že nejlepší investice je do vzdělání, do poznávání, do zdraví a do životního komfortu. A také to, že nemám utrácet za zbytečnosti, za alkohol a kouření, což navíc škodí zdraví. A také, že nemohu mít všechno co vidím a když něco chci, musím si na to nejdřív vydělat a ušetřit. Tak jsem se tím v životě řídil a nenaříkám si. Mám se lépe než jsem se kdy měl.
    • Neboj blbe, ještě není všemu konec, taky skončíš pod mostem nebo v lepším případě o chlebu a vodě!!
  • Uděluji ti míro řád chemika roku. Máš právo ochutnávat alkohol, to se ti bude líbit ty ocásku brejlatej *16*
  • Ty xindle ! My jsme to prožrali a proflákali ?! Váš zasra nej kapitalizmus (zlodějina), která je tady od r. 1989 to má všechno na svědomí. Potřebuješ nakopat obličejíček, zmetku !
    • ho*ado bolševický... *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit