Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • davivý pocit mám od té doby,co vzala moc v této reblice tato zkorumpovaná a neschopná vláda
  • Já bych blil, až bych brečel!
  • Už se mi s toho chce blít!
  • Blujno je mi tady z toho!
  • Kalousek má pravdu, Nečas je bolševik!
  • Tady z toho už se mi chce blít dávno!
  • Když to tady tak sleduju, tak se mi chce blít!
  • Mě je špatně z toho jak jsem četl tyto příspěvky a na blití mně bylo za komunistů
    • A valné většině může být také na blití z příspěvků pana JUDr, Vlka. Mě sice ne, ale kdyby si jej odnesl čert do pekla, stal by se ze mne přes noc věřící !!! Alespoň zatím mohu věřit, že v podobném pocitu nejsem zde sám .
      • Neboj, nejsi sám *1*
    • Ale prd. Dnešní doba nepřeje slušným lidem. Jestli profitujte z tohoto bordelu, pak byste se měl nad sebou zamyslet.
      Lumpům bylo v socíku blivno, protože se s nima nikdo nepáral. Asi tak.
      • Asi tak a zcela přesně. Dnešn doba je jen pro ty co umí krást a mají na to žaludek. Člověk který umí a chce pracovat, tak je nepotřebný.
  • Co to je za zákony, když si je v našem státě může každý vysvětlit, jak se mu to právě hodí? Existují přece nějaké morální a etické zásady. A pokud by je dodržoval každý z nich i z nás, nejsou zákony takovéhoto typu třeba! Na našem zákonodárství je vidno, jak to mají lidé v hlavách nesrovnáno! Jak po všech možných zásazích ze sfér lobbingů je tu takový zákonný guláš, který stejně nikdo nerespektuje! Protože když není žalobce, není soudce! A ruku na srdce, kolik z nás si může dovolit soudit se třeba 4 - 10 let o svůj ukradený majetek? Kolik z nás na to má? Kde na to vzít u těch, kteří mají krizovou sociální situaci? Pak co to je za právní slepenec, když se může stát, že vám seberou majetek na statisíce a nikdo vám ani nechce dát vědět, co s ním udělal?
  • Celá bolševická banda dnes bude blít? Nic jiného, mimo kradení a vraždění, ani neumí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit