Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by ti darmožrouti a darmošlapové při těch královských platech chtěli ještě z našich daní zaplatit cestu na fotbal???!!! To snad není možné!
    A pěkně zveřejnit kteří posranci to chtěli zaplatit z našich daní, abychom věděli koho od voleb vypráskat. *16* *16* *16*
    • To nemusí zveřejňovat. Kdyby to volební zákon umožňoval, museli by být vypráskaní všichni. Takže příště, zakroužkovat posledních 5 kandidátů, předem se podívat, jestli mezi nimi není nějaký poslanec. Oni se už na přední místa kandidátek nepohrnou.
    • Chtěli to ti které jsi volil!! *2*
  • Já bych jim také nas-al. Za chvilku by si vzpoměli, že chtějí svůj stadion s vyhřívaným trávníkem, svoje osobní maserý a lékaře a raději hned několik. Jako by jim nestačilo, že se ve volnu procházejí na golfu s lobisty, kde si dohadují o odměnách za korupci nebo že se prohánějí na koních.
  • Za ty hlouposti co v PS předvádějí si nezasloužej ani korunu. Pokud něco chtějí můžou si to
    zaplatit ze svého. To se to prasatům hoduje za státní peníze. *1* *1*
  • Termiti uz nevi roupama co delat.V devadesatych letech bylo zvykem si u snemovny na lajdaka pockat a dat mu rovnou par facek.Sice nedemokraticke ale nesmirne pedagogicke.Proste si nemuzeme utahovat opasky a darebaci budou drze sportovat za nase.Takze dobry-ted jeste visi ve vzduchu tech par vychovnych.
  • To je lehce smutné a nešťastné řešení napříč celým politickým spektrem Tudy cesta nevede.Vždyť potřebujeme peníze na armádu a zbraně bez kterých bychom nemohli vůbec žít a vysílat naše chrabré žoldáky na agresivní mise. Co by tomu řekli v USA.
  • T o je svinstvo. Chlapci chtějí šířit slávu naší vlasti a Kalousek jim nechce dát pár tisícovek. Mělo by jim pomáhat, třeba sjednat přáteláky s Barkou, Manchesterem a Juventusem. Ať se chlapci sehrají. Předpokládám, protože s tím přišla modrá straka, že mužstvo bude složeno s playerů ods. Určitě bude v sestavě benda, vidím, šťastný a kapitánem bude zajisté kubera. Kdo neskáče není Čech.
  • Kdo je to ten Svoják. Slyším to jméno poprvé. Asi nějaký velmi aktivní poslanec.
  • Kéž by to bylo takto: Dnes je poslancům zamítnuto zbytečné vyhazování peněz, zítra jsou zjištěna jejich jména a pozítří už visí na lucernách a jejich majetek je zabaven.
  • Tak to mě páni poslanci hóódně překvapili, chtějí dát peníze na sport, jak šlechetné, bohužel ale jen na svůj....peněz v českém sportu se už díky Sazce a ministersvu financí a školství nedostává čím dál tím víc.Radši necháme mládež zahálet, to nic nestojí, ale ono se nám to vrátí, protože ta znuděná mládež bude páchat činy, které nás budou stát daleko víc...teda dneska jsem se namích, až mě málem kleplo z těch darmožroutů... *10*
  • Komouší chtěli zadarmo na výlet? N a s r a t!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit