Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Češi odpustí vše, kromě úspěchu . I " potencionální " vraždu ( ve smyslu že někteří opravdu věří v liliovou čistotu grázlů ).... To vše ,bohužel, svědčí o mentální úrovni národa...
  • Kájínka stvořila prohnilá policie.Je smutné že zloděj a kriminálník je považován za celebritu.Holt česká povaha.Je mi z toho smutno.Tady je veškerý komentář zbytečný,snad jen že po několika letech bude mít i Rath kvalifikaci na hradního pána.
  • Mě kdysi někdo podobný vykradl byt a není to nic záviděníhodného. Kriminálka ani nezjistila, kdo to byl, ani jak otevřel zámky. Zkrátka "borec" recidíva Kájínek. Pokud nevraždil, tak by kradl dál. Sice těm, co zbohatli nějakou levárnou, ale vykrádal by cokoliv. Tak za mě useknout ruce nebo doživotí, jako v Asii nebo Africe.
  • mellys
    o " věčnosti-nesmrtelnost" at je jakákoliv, kterou Jirka získal, se nám všem může jen zdát...
  • Nic proti Kajínkovi,ale na prezidenta? To už raději dalšího akademika. Užívej svobody a nemarní čas politikou proboha živého.
  • Štfane ty jsi další pako v tiscali.Jak můžeš psát o zločinci,když to bylo mnohokrát zpochybněno.
    Měl by ses teď soustředit na to proč naše justice je najednou schopná sem dotahnout Krejčíře.
    Co se asi změnilo ? No nejsou u vesel socani a odeesáci a jim podobné kreatury přece.Ale stejně je v tom další podraz.V Africe dostal 35 let a u nás 15 .Tak mu pomůžeme a po nějaké té stížnosti k našim soudům všech úrovní odsedí 3 roky nebo ho rovnou osvobodí a odškodní.
    Tak to prověř pisálku.
  • Jaký vrah? Měli přímé důkazy? Já mám dojem, že "jisté kruhy" se chtěly nepohodlného svědka jednoduše zbavit! Nevěřím, že je Jiří Kajínek vrah. Ruku bych mu s klidem podal.
    Pokud si nepřejete, aby jeho renomé nevzrůstalo-nepište o něm.
  • ještě udělat film o zemanovi a navléci ho do zeleného trička a mohou jezdit po krajích spolu
  • Kajinek není žádný vrah, odseděl si dvakrát až třikrát víc než vrahové, a největší a nejzrůdnější vrahové dostávají medajle, opravdové zrůdy mašíni
  • Kajínek for president! Kradl, seděl, je inteligentní a fyzicky zdatný! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit