Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zas jen liché žvejky naivního aktivisty nebo naopak vychytralého extrémisty.
    • pane vy pijete po ránu alkohol ?
      • Proč tak útočně? Pokud jsem se dotkl vašeho Boha, tak se omlouvám, ale rozhodně v tom hodlám pokračovat i nadále *1*
  • že by nový projekt soudruhů z Asociace Nenažraných Oberzm.dů aby měli někoho do koalice a s fotrem fofrem vykradst co se dá a burešovi narvat všechny dotace.Jo po soudruhu Bursíkovi taky zbylo pěkných pár mínus stovek miliard za solárka který se mohly dát na splácení dluhu ČR a nemuselo se utratit 3 biliony korun na znehodnocení měny a vytvoření 60 miliard přebytku alá Babiš co mu stejně poslala EU.Sorry jako já su tady hospodář a komu se to nelíbí tak může emigrovat ,ja sám jsem dokladem kam to ekonomický migrant může dotáhnout v cizí zemi tak pravil stbák 28 let po sametové revoluci a hladíl po vlasech partajníka zeleného.Chybí už jenom soudružka Žilková s nějakou hnutostranou.
  • Naprosto nevolitelní.
    • ho vogo volit duďu tědˇˇda buďu
  • Prostě zelený hulič. Proč se takovými vůbec zabývat.
    • Myslíš, že lepší by byl rudý hulič a píč Becherovky?
      • stačí že největší píč jsi tu ty
  • Zajímalo by mne kolik zelených už vysadilo stromů v lese. Raději se přivážou k nějaké suché haluzi kterou chtějí uchránit před kůrovcem. Strano zelených udělej si byznys ve výsadbě stromů, starej se o ně a až ti vyrostou, tak prodávej dřevinu kterou zpeněžíš. Potom vysaď další a tak pořád kolem do kola a nebudeš muset prosit o dotace aby jsi se uživil. Stropnický nástroj politiky nech politikům a raději začni makat rukama a ne plácat ústy, to dovede každá bába s horní dolní.
  • Bože conchita wurst opět tu *1*
  • Nemakačenkové pomlouvají, řvou, hází hnůj na všechno co se hýbe. Věřte nám my Vás ochráníme od všeho zlého, amen.
  • je to prostě matěj...
  • Stropnický je hormonální hybrid *1*
    • jaké celé to jejich ANO *1* *1*
  • Ml. Stropnický vede Zelené na politickou periférii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit