Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/404773-turci-zuri-americti-vojaci-maji-v-syrii-na-uniformach-insignie-kurdskych-milici-ypg.html
  • Každý se může stát tím čím chce být.
    Pokud si budu říkat chci se stát milionářem, tak taky budu milionářem.
    Chci se tát policajtem, tak budu policajtem.
    Chci skočit pod vlak, tak pod vlak skočím.
    Chci být jako Superman, tak se jím stanu.
    Nikdo nikomu nemůže zabránit čím chce být, každý má toto svobodné právo se sám rozhodnout a nikdo nemá právo někomu něco nařizovat a kritizovat protože sám ničeho nedosáhl.
  • Bude to dobrá prezidentka. Ukrajina za jejího přičinění vstoupí do NATO a EU.
    • Při vstupu Ukrajiny do EU by bylo pro Čechy nejrozumnější se jít masově pověsit než žít v područí trotlů a lumpů.
    • škoda že ji tam USA a Holandsko nechce. *1* *1*
  • Bude to velmi dobrá prezidentka, narozdíl od toho našeho praseodýna.
    • popelníček ? *15*
  • může se stát prezidentkou....ale nevím jak obšťastní všechny ve vládě............
  • Uljanov chcípnul, Džugašvilli chcípnul, Hitler chcípnul a Putilína to taky čeká.
  • ... hlasy primitivů mě nezajímají :)))
    • ale já fakt nejsem homosexuál, fakt ne *13*
      • ... nezajímá mě žádná z tvých úchylek, balíku :)))
        • to že jsem chtěl vidět nahého komsomolce ze mě přeci neděla gaye ? *9*
          • ... nečtu tvé choré bláboly, gay je zlatý stav proti tvé tuposti, už tě mr*ám, zoufalče :)))
            • mě mr.at nebudeš, na to zapomeň ty bukvice *11* fuj
  • Ani Putilín to tady nemá na věčné časy a nikdy jinak. Taky skončí přinejlepším v myším oleji, pokud ho nehoděj do jámy jako bednu s Brežněvem. Možná ho dřív na Sibiři sežerou vlci - ti skuteční, ne ti nočníkoví. *15*
  • Stane se prezidentkou a bude jednat se skřítkem Putilínkem o vrácení Krymu Ukrajině, Putililínek na ni bude hledět vzhůru jako nezbedný uličník na paní učitelku. *2*
    • a pak Putin na důkaz své moci opět zlomí propisku *1*
      • zlej trolle náš prezident jeden by ji ukradl
    • A ukrajina zmizí z mapy *1* *1*
  • Určitě by byla dobrou prezidentkou, hrdosti a patriotismu má na rozdávání.

    Když vidím toho slizkého, servilního podkuřovače co nám momentálně okupuje Hrad tak se mi chce zvracet
    • Úplně vidím uslintaného Knižete jak si s ní podává ruku. Brrrr blé
      • dobré ráno zlej trolle, vyspinkáno ty ruský šmudlíku ?
        • dobré ráno zlej trolle já jsem spinkal dobře a ty?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit