Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm a co je to vlastně ten rasismus? Že je jeden černý a druhý bílý je fakt,to není nic proti ničemu.Pokud ten černý straní černý a bílý bílým to je dobře nebo špatně? Já myslím,že to není ani dobře ani špatně-je to normální přirozený způsob jednání.Tak ať nikdo neosočuje bělocha z rasismu,když jako bílý straní bělochům .Já jako běloch budu dělat totéž !

  • Říkám si kam tato společnost došla. Tady je vidět, že mladí nejsou ženy ani muži. Dívky a ženy nosí kalhoty a vypadají odpudivě a muži nejsou muži jsou to zastrašení babi, který se chovají jako slaboši. Jestli je sušenka taková nebo maková černá, žlutá, bílá je úplně jedno. Afrika je černá. Kuba je černá, Amerika je černá. Lidé se chovají jako magoři. Jednou jsem chtěl vytvořit web stránky, od návrháře bylo keců, že je něco autorská práva atd. Co to jsou autorská práva? Já se uprdnu a budou to moje autorská práva a teď se n ikdo nesmíte udrdnout protože to je pouze moje právo a nikoho jiného.   

  • Kdyby ty sušenky pojmenovali ANTARKTIDA, 

    tak budou protestovat polárníci, tučňáci a jiná 

    havěť zde žijící?

  • A možná bychom mohli ještě natírat asfalt a pneumatiky, jen nevím jak to chcete udělat s našimi nedotknutelnými, M. Jackson to zkoušel ale asi to nevyšlo.😯

    • Není rozdíl mezi černou a bílou,černá je jen odstín bílé.Černoši jsou opálení běloši a běloši jsou černoši kterým chybí sluníčko.Všechno ostatní je rasismus,který musí být vykořeněn zakázán a všichni rasisti(t.j. běloši)musí být potrestáni za koloniální minulost svých předků.

      Jestli si myslíte,že jsem si to vymyslel,tak přesně toto žvaní jedna forenzní genetička na You tube.Jednou se jí na to zeptáme a nebude na to ráda vzpomínat.

  • No tak si říkám, že se musí absolutně všichni na světě dohodnout naložit veškerý vojenský arzenál a v dohodnutou hodinu to vše odpálit.

    Pokud nevidíte důvod ta vám ho rád dám. PŘÍRODA. Ano matička příroda je velmi rasistická. Bílé květy, bílá oblaka, bílé polární čepičky a považte bílý sníh, a ani to slunce není černé. Je potřeba tomuto učinit přítrž. Je potřeba matičku přírodu zničit. Nejlépe spálit. Potom bude vše OK.

  • No a pokud chtějí afroameričané narovnat historické křivdy tak jim je potřeba vyhovět. Jejich předky vytrhli z náruče Afriky, tak proč je tam nyní nevrátit. Jistě by byli mnohem šťastnější než v té rasistické Americe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit