Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rasismus je už mne tohle považovat za rasismus

  • 😂😂😂.. Tak to mě, pane Strašíku, po dlouhé době něco pobavilo. Děkuji. 

  • Rasismus je uplatňování segregačních opatření vůči skupině lidí podle barvy pleti.

    Já, jako běloch cítím segregaci v těchto blbých konáních. Ať si různobarevní lidé zametou před svým práhem. Pomalu se běloch dostává do pozice zvířete hnaného do kouta. Jak dlouho si to necháme líbit?

    "Politická korektnost" . Jakou budeme pít kávu? Afroamerickou? Když nesmíme černou?  Aby se těm kujónům s tmavou pletí neudělaly pupínky na jejich krásných tvářinkách? 

  • Kluci z firmy v DDR sklízejí to, co si před časem tamní společnost zasela.Bezhlavý respekt k africké vyžírce z gumového člunu.A přitom stačilo na útoky odpovědět "no a co?".Jsou tam na nejlepší cestě jako např. v okolí Colosea v Římě.Africký čahoun se  snaří manželce vnutit cetky.Vlezle a neodbytně.Slušně jej napomínám ať toho nechá.Ne!Pokračuje drze dál.Zvyšuji hlas.Nezájem.Drží se nás jako klíště.Reaguje až na slova "vrať se do Afriky!".Zlostně koulí očima.Kde to jsme?Si jako myslí imigranti, že tady budou rozdávat karty?Ještě, že u nás to máme nastaveno jinak.

  • jo tak snad až přejde covid budeme si vážit víc normálních věcí a obyčejného života, teda doufám 

  • Takže kakaové sušenky, které se vyrábí z kakaa, dovezeného z Afriky se nesmí jmenovat po původu země (jako čest světadílu dovozce kakaa), ale Halle Baileyovou (černošku-pokud už toto oslovení není rasistické) má Disney uvést do kin, jako novou Malou mořskou vílu je v pořádku? Když Hans Christian Andersen psal tu pohádku v době, kdy se tak nějak moc nevyskytovali lidé tmavší pleti v jeho rodné zemi? Ale obklopovali ho většinou blond, zrzky modrooké skandinávky. Tak nějak nechápu na jednu stranu ten "rasizmus" na jedné straně, a na úplně opačné straně hyperkorektnost a lezení do míst, kam slunce nezapadá, menšinám, minoritám a jiným "nepochopeným/utlačovaným/přehlíženým" LGBTXY a dalším 48 pohlavím stavět záchodky pouze pro ně, a měnit symbol pohlaví na vložkách, které mě uráží (a proto si je nemusím ani koupit) ??? !!! O co vám všem ultra pravi-levi nevím jak to napsat aby mě nevymazali ...otům jde??? To musí být všechno psychiatrické diagnózy...jinak to nevidím. Hezký večer všem, průměrným, normálním lidem se zdravým rozumem. Bohužel už taky menšina...

    • ..pravdu díš!!! Bohužel..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit