Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždyt máme v naší zemi daleko větší kapacity než je užvaněný zkorumpovaný Driml a soud má možnosti vyžádat si jiný nezávislý posudek.Driml je administrativní pracovník,od něj bych si nedal vyřezat ani kuří oko.
  • Proč má Justice zavázané oči? Aby neviděla ten hnus co se tady děje,ne právo ,ale peníze vládnou,jsem zvědav jestli ten hajzl půjde sedět.
  • a to si jako myslíš , že ti to projde?To jako ty vandrák z hor něco namastíš na papír a ono to zabere?O co ,že ne!Naopak budeš certifikovaný všeobecně uznávaný hnůj všech hnojů.Krásný pocit,že? Máš rodinu příbuzné.A ti všichni budou mít pořád na talíři : jsme rodina s tím vyhlášeným hnojem.Špínou která za mrzký peníz napíše cokoliv.A to je teprve začátek.O co?
  • A chudák! Jaké to neštěstí!
  • Janoušek zřejmě dlouho bohatý nebude! Vypadá špatně, Dryml, vrah nenarozených dětí,
    skončí v kafilérii!
  • Lotři se podporují vzájemně *16* *16* *16*
  • Možná, jak některé tupé lamy píšete to nemám v hlavě v pořádku a jsem prosťáček, nezaměstnaný, pasivní ke všemu a aktivní jen zde. Ale laskavě mě nepoučujte o tom, co za verbež obhajujete a jak mám hodnotit, co zde 25 let "vaší pravdy a lásky" s národem provedla. Vaše inteligence odpovídá stavu společnosti a vymyté palici z médií. Je to jasně vidět na tom, jak s vervou a zarputilostí popisujete, jaké to zde bylo šedé a jak se vše vyjasnilo. Místo lidí pracujících pro ostatní, lidí, kteří něco dokázali se 25 let po "sametové revoluci" oslavují gauneři, které od dob inkvizice nemají obdoby. Jsou nalezlí všude. Vraha, tedy skoro, tady obhajujete a hrajete si na humanisty. Jste směšné tupé a zmanipulované figurky a hajzlové!
    • Přesně jsi to napsal. A proto dle ostatních musíš být bolševik. Jiný, byť pravdivý názor=bolševik. Já jsem to samé, i když jsem s komunisty SSM apod. neměl nic společného.
      Jen více takových jako jsi ty.
    • Bolševický chuji Čističi! My jsme tady žili od nepaměti, Tys přivandroval z Putkalandu
      po vyškolení! Chuj s Toboju!
  • " Podle mě cestu do Prahy nemusel přežít," vylíčil Dryml Lidovým novinám-já bych byl jedině rád kdyby to tento z m r d nepřežil
    • Tak to špatně.Měl jste napsat oba.
  • je zajímavé,že všechna prasata se nejraději rochní v hnoji.....ono je to tu hnojárna již 25.let,tak se není co divit,že vrána k vráně sedá,rovný rovného si hledá....za katr by měli pak jít oba
  • Ne že by se mi nezvedl žaludek nad touto zpávou. Dryml je senátor a v tom případě by měl odstoupit !! Je to výsměch všem lidem !!Kdo má prachy , tak si vlastně může dělat co chce. Dryml není soudní znalec v oboru, tak nevím, co řeší ! Fuj a ještě jednou FUJ !!! Pane Štechu KONEJTE !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit