Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Volím pouze tu nejlidovější, nejdemokratičtější a nejhumánnější politickou stranu - KSČM!!! Věčná sláva komunistům! Komunisté vraťte se!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Trestní zákon č. 40/2009 Sb.,:
      § 403: Kdo ZALOŽÍ, PODPORUJE nebo PROPAGUJE hnutí, které prokazatelně směřuje k POTLAČENÍ PRÁV a SVOBOD člověka…
      § 404: Kdo VEŘEJNĚ PROJEVUJE SYMPATIE k hnutí uvedenému v § 403,..
      § 405: Kdo VEŘEJNĚ POPÍRÁ, ZPOCHYBŇUJE, SCHVALUJE nebo se SNAŽÍ OSPRAVEDLNIT nacistické, KOMUNISTICKÉ nebo jiné GENOCIDIUM nebo ZLOČINY nacistů a KOMUNISTŮ PROTI LIDSKOSTI…
      bude potrestán ODNĚTÍM SVOBODY až na DESET LET. A jelikož

      1) KSČ podporovala, propagovala a veřejně projevovala sympatie ke komunistické ideologii, veřejně popírala, zpochybňovala, schvalovala a snažila se ospravedlnit komunistické zločiny,
      2) KSČ(m) jako pohrobek KSČ PODPORUJE A PROPAGUJE ZRŮDNOU KOMUNISTICKOU IDEOLOGII, která prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, proto
      3) členové KSČ(m), její STOUPENCI a SYMPATIZANTI hlásající veřejně zrůdnou komunistickou ideologii, se dopouštějí trestných činů podle §§ 403, 404 a 405 TZ, za což jim hrozí až DESET LET ODNĚTÍ SVOBODY.
      • Co na činy USSA demokracie. Kolik tisíců mrtvých tato demokracie zařídila?
  • Pražáci byli vždycky *ajzli. jen ať jim vládne Kcharl von Sajrajt!
    • Kchárla von Sajrajta z Bilderbergu neeeeeeeeeeeeeee, toho ani Pražáci už nechtějí: To je špatně spočítaný průzkum.
    • Já jsem Pražák křtěný Vltavou a já, celá moje rodina, celé široké a daleké příbuzenstvo i moji známí a kamarádi - nemůžeme Kárla von Sajrajta ani cítit a všechny ty Topnácky. Nikdy je volit nebudeme.
      • Sorry starče! Ale většina je pro homouše, antikomunisticky založení, na odiv šlechtu si berou a nejraději, aby venkov na ně pracoval. Praha, je to stát ve státě, kde ostatní jsou jen vidláci. Jsi výjimka, kterých je poskrovnu v tý Praze.
        • Moje děti jsou vysokoškolsky vzdělané, žádná Plzeňská univerzita, ale ČVUT, kamarádi vesměs také, střední generace i mladí a Topnácky rozhodně nevoĺí. Já tak starý ještě nejsem používám svoji šedou kůru mozkovou ne cizí, obchoduji na mezinárodních burzách a protože tam vidím, jaké svinstvo se děje přímo z Wall Streetu tak nikdy Bilderberg a Kárla von Sajrajta volit nebudu,, nikdo z nás. Každý Pražák není Havloid prostitut nebo člen Chátry 77. Je třeba tu většinu umenšit , je to na nás. Hodně lidí není schopna dětem argumenty dokázat, co je to za svoloč TOPka. V tom je ta chyba starších.
  • Důvody jsou jasné, docela je chápu, jen doufám, že se jim to nepodaří. I když dnes člověk nikdy neví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit