Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lze snad čekat něcojiného od kmunistického hnoje??? No nelze přece to je již dávno známo.
    To je asi tak stejně neskutečný požadavek jako čekat od hradního rusácko-číňanského vředa aby se z něj stal člověk.
    Viď zemane - komoušský konfident STB zůstane jen nadále lidským odpadem. Už jen stačí aby jsi svému komoušskému protějšku do KLDR poslal blahopřejný relegram k "úspěšným" raketovým zkouškám.

    A teď do mě hradní ovčinče a rusácká pakáži v peleši v Korunovační - očekávám alepsoň 5až 6 mínusů co vteřinu. Tak se koukejte snažit - žádné flákání. nebo dostanete od hraního prolhaného křiváckého dementa výprask jeho "špacírkou"..
    • VILE komunistický hnůj byl ten co tě počal.
      Komunistický hnůj byl ten co tě porodil,pečoval o tebe,dal ti lékařskou péči a zadarmo vzdělání.
      Ano jsi komunistický HNŮJ VILe!
      • Ubožáčku, ulevil jsi si???
        Na rozdíl od komouše je celá moje rodina i přibuznstvo lidé, což se rozhodně nedá o kterémkoliv komouši říct.
        Je to jen jakási lidská spodina která má v civilizované společnosti stejné místo asi jako plíseň v žumpě.
        • Narodil jsi se doma? Celé tvé mládí jsi se léčil doma? Vzdělání máš z domova ne ze školy?
          Lidi kolem tebe všichni nikdo nebyl ve straně?
          Tak to jsi nežil v čssr že?
          • Meleš blbiny rudý šmejde.
            Nemá cenu s tebou ztrácet čas stejně jako s kterýmkoliv jiným bolševickým ...... .
            Ano v době teroristického běsnění vaší zločinecké party měla naše rodina život velmi těžký, to ale neznamená že někdo z nás kolaboroval s tak odpudivým lidským hnojem jako je jakýkoliv komouš.
            • Já ve straně nebyl ani být nemohl. Nejsem ten praví ročník a moji rodiče jsou z Rakous. Ale pobavil si mě.
              Každopádně neodpověděl jsi na otázku? Tak že ty jsi nežil v čssr?
              A nic z uvedeného se ti nestalo nebo jsi nedělal?
    • víme sajmon, kmunistického
      • Pokud se nezmůžeš na nic jiného bolševická sračičko tak O.K. Ty jsi se nikdy nezhodně nepřepsal ubožáčku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit