Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak pane Bicane, co jste vlastně říci chtěl??? *1*
  • Terazky: „A otázky leninismu stě čítal?”
    Kefalín: „Ano. Dvakrát, soudruhu majore.”
    Terazky: „A, mezi nama, rozumíte tomu?”
    Kefalín: „No, to myslim, že velmi dobře... Rozumim, soudruhu majore!”
    Terazky: „To rozprávajtě svojej starej matěri. Ja som majorom a neviem z teho nič.”
  • Pan prezident nikoho neuráží, jenom říká pravdu a ta jak známo blbečkům nevoní.
    • "Alenko",on neříká pravdu.On říká "svou pravdu" v rozporu se stanoviskem vlády ČR.Ta je pro stanovisko státu rozhodující.Vláda nemůže do nekonečna žehlit úletní stanoviska občana Zemana,momentálně ve stavu prezidenta.Je čas hodnotit,zda je ve své funkci oprávněně.
  • V civilisované zemi by se taková kreatura vůbec nedostala na takovou funkci a když už, tak po tom všem jak naší zemi škodí by mazal svinským krokem z hradu. To máme "symbol" země, "vzor" chování pro občany.
    • Značko "Hmm",my jsme si tu kreaturu naprosto svobodně a demokraticky zvolili.Proto si ho tedy hýčkejme a nevyhánějme sviňským krokem.Pokud jste volil chybně,napravte to příště.
    • A Ty bys mohl být tím vzporem? Soudíš a nevíš, zda tím kamenem nemůžeš dostat po té gebuli Ty.
      • "dzixy",jste mimo.Mluvíme o Zemanovi a ne o těch,kteří se o něj oprávněně či neoprávněně otřeli.Stlum hormon a vyjádři se přímo k problému.
  • Měli by se ozvat ti,kteří se cítí uraženi. Platí jedno přísloví o potrefené huse. Že by ona diskutovaná kavárna a studenti, kteří nejsou schopni zvládat maturitu?
    • Na to už jsem odpovídal.Nechci se opakovat.
    • Kdo by měl být v tomto problému potrefen?Prezident nereprezentuje republiku tak,jak by měl.Jeho úlety jsou stále více nehasitelné.Chcete-li konkrétní osobu,jsem to já,žiji na venkově,mám maturitu a jsem vysokoškolák.A cítím se uražen.
    • Mě tedy Zeman jako prezident uráží. Takovou funkci přece nemůže dělat kdejaká mstivá pavlačová drbna.
      A to nejsem z Prahy, ani kavárník a student už taky dávno ne ...
      Ovšem tady se někdy cítím jak "páté cenové bez ubrusů", samej sprosťák, ředitel Zeměkoule, frustrát a podobná skvělá individua *15*
  • protože toto všechno je nic oproti tomu, jak se o něj otírá kdejaký novinářský šmudla.Včera to peklo hamburgery v hladovém okně a dnes to umaštěnýma rukama píše do novin. Nejlepší je tady tomu, když se otírá o hlavu státu. Kdejaký umaštěný novinářský šmudla by chtěl být vidět.Redakce otiskne kdejaké hnojiště. A to je potom líto, když na špinavce ukáže president. Jen do nich! Novinářský balast je třeba hnát.Svinským krokem.
    • Novinářský šmudla se ale dokáže otírat i o
      -hlavu státu
      -kdo koho okrad
      -předražené jízdenky
      -problém Korejského poloostrova
      -letecké karamboly,tam ženy televizi vypínají
      -bijce při návratu k púvodní ženě
      -růžích pro tu pravou
    • Pelli
      Jaký Národ-takový president a naopak ! *12*
    • vanhorne
      Vcera to smrdelo v nejake dire na Vysocine a dnes to smrdi na Hrade.
      • toto má být jako reakce? To vy tam ve chlívku vedle prasátek jste všichni takoví myslitelé?A už vám dnes nandali do žlabu pemeje? Tak rychle rychle aby na tebe zbylo!
  • No a jak zastavit komedianty, kteří uráží obyčejné lidi a myslí si, že sežrali Šalamounovo houvno?
    • Tak,že je v nejbližších volbách volit nebudeme.
    • Tím,že je budeme ignorovat.To houvno vždy je strašně veliký a nenechte,aby bylo středobodem konání společnosti.
    • Přesná definice Zemana ...
    • Nejsi náhodou komediant Ty sám?? O Peroutkovi se vyjádřilo již vícero znalců a všichni se vyjádřili v tom smyslu, jak se vyjadřoval Zeman, že vlastně s hitlerovci si "notoval" nejenom "díky" svému původu. Tak kdo koho uráží??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit