Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Technicky by to nebyl problém - Sigma vyrábí čerpadla dostatečně výkonná... *1*
  • A co hajzly v Brně na hlaváku! Jmenujou se snad Zemanovy lázně, ne?
  • Ideální by bylo hnát vodu z Vltavy do kopce a vyčistit ten Augiášův chlív, co Zeman vytvořil na Hradě. Je to opravdu nechutnost.
  • Já se na swini dívat nebudu, počkám na lafetu a na tu velkou parádu..
  • Není možné, že se Novičok neuchlastá? Podívejte se na jeho fota z letošního roku! Švestek, zdá se, neochutná *1*
  • Foto: oblíbené postmortální...jiné nemáte?
  • soukmenovče.....inu myšlení nezměníš..... *15* ale můžeš mi na oplátku Sajmone říkat komunisto nebo rusofile.... *8* mně to nevadí a tobě se uleví a budeš mít radost
  • ObcanHavel
    Co máš pořád s těmi nacisty? Tebe to k nim nějak táhne chlapče, dej ale na mojí radu, drž se dál od nácků a komoušů, to jsou nejvetší špíny na týhle planetě
  • plnou hubu demokracie, ale když se vám to nehodí, tak najednou se vám nelíbí. To je jak ta zlodějka z Václaváku, stěžovala si že ji někdo ukradl tašku. A když se jí ptali, co v ní měla, tak třicet peněženek.....Jak se vám to hodí, tak poučujete druhé o poctivosti. A jak se vám to nehodí, druhé okrádáte..... *1* dík žes nám to potvrdil....
  • Sajmon tě jen provokuje. On není z Brna ale z Bohnic....dnes má vycházku....
  • ObcanHavel
    Rozhodnutí lůzy vypadá jak vypadá, respektovat špatná rozhodnutí opravdu nehodlám
  • ObcanHavel
    jedině úplná nula jako ty může něco takového řešit *7*

    zuřit? prosímtě, já mám z místich zemánků usmrkánků akorát prču
  • ObcanHavel
    já si zase rád poslechnu, čeho jsi dosáhnul ty, že to tu na každého vytahuješ, takhle to zatím vypadá, že máš mindrák z toho že jsi úplná nula a snažíš si nějak zoufale dokázat, že ostatní jsou na tom stejně. Ostatně, kdo jiný než uplná socka by mohl volit Zemana a inteligence jsi zjevně taky moc nepobral, to je zřejmé už z tvého příspěvku *4*

    máš alepoň dodělanou jednu VŠ? Učňák? Základku?
  • jak závistivý nenávistný pokrytec tvého typu poučuje druhé o morálce. *2* *2* Nula jsi a nula zůstaneš....budeš jen stále bezmocně zuřit na netu....
  • jestli se ti tady nelíbí tak si sbal kufr a táhni za svými nacisty. Poslední půlstoletí přesídlili k CIA. Nikdo tě tady nedrží henlainovče. A jestli tady chceš být tak musíš respektovat NAŠI VOLBU A NAŠE ROZHODNUTÍ CIZÁKU.
  • BLB. Přesněji blb jsi přímo nukleární.Takto by si to lůza z Brna představovala? Holý zadek by chtěl někoho pohánět k soudu.Ba dokonce sesazovat? A čeho jsi tak v životě dosáhl ty? Máš plechovou skříňku umaštěné montérky a už by jsi dělal revoluci. Jo to spapáš ještě moc krajíčků než tě okolí bude brát vážně. Jestli někdy.
  • V Rusku to vyřešili Velkou říjnovou revolucí, když se jim car takhle zblbnul.
    jinak to obvykle má stejný průběh 1. Sesazení. 2.Soud 3. Kriminál a hlavně konfiskace veškerého majetku, který si dotyčný nahrabal v politice.
  • jejda ty se zas pěkně rozčiluješ! To je nádhera. Tak obyčejná sprostá chamraď se nám dere, že by chtěla být slyšet?A takové krásné slovní obraty nám to tady naservírovalo? Tak s tím zkus ty obyčejná lůza něco udělat.
  • No, nebo spis zcela obracene = kdo obhajuje Zemana je na stejne urovni, nebo. pod ni...
  • slovo.Co? Píšeš nám z kafilerie, co? Tam ležíš ty i se svými zparchantělými rodiči. Přeci takového spratka mohla vrhnout jen zparchantělá matka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit