Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mrzí mně že se tady najdou lidé,kteří hodnotí člověka podle zdravotního stavu a takovým přeji aby je v životě nic zlého nepotkalo,teprve potom by si uvědomili jak byli ubozí a domnívám se že některým by to ani poté nedošlo při jejich inteligenci-UBOŽÁCI-
    • To právě překvapí, když se člověk potká s těžkou nemocí, že nezpokorní, že mu už nejde o své ego... to je reakce normálního a zdravého člověka...
      • Emil Hácha
  • Ferda Peroutka je mi momentálně ukradený a kdo je tak přízemní že hledá jakoukoliv dehonestaci Zemana at se v tom vyžívá-masochista-.Dcera Peroutky,kterou mimochodem vůbc neznám at si umyje hlavu od té vrstvy másla.Zdravý rozum je v prd....,
    • Tak proč ten člověk/man/ se navážel do Peroutky.. když je to tak lidem ukradené...Ale on /man/ za své výroky nemůže.... zdraví rozum fakt je .....
      • Jsi blbější než Blesk.Udělal Peroutkovi lepší službu než výuka ve škole.
  • K výrokům prezidenta na adresu Ferdinanda Peroutky,je třeba doplnit.Eva Peroutková,dcera
    publicisty Ferdinanda Peroutky,si vzala za manžela,syna předsedy protektorátní vlády
    Richarda Bienerta,který byl po válce odsouzen za kolaboraci.
    • Jejda.. já znám takových podivných svazků... Josef Kemr si vzal paní, která byla prý komunistkou? To je vývrtka jako z aeronetu...
      • Ferdinand Peroutka se s první manželkou, která byla Židovka, rozvedl někdy v r. 1933 (přibližně). Tedy v dobách, kdy se taková manželství přestala "nosit". To byla babička paní Kaslové... Už mi tedy nesedí prohlášení Kaslové, že její matka byla Židovka... to by asi musel být Peroutka taky Žid... Nebyl, byl po otci Čech, po matce Němec. Moc by mě zajímalo, co to bylo za lidi, kteří Kaslovou do téhle nechutné záležitosti namontovali. I když není inkriminovaný článek k dohledání, jsou zde rozhodně další, které mluví stejně jednoznačně...
  • Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Jediné řešení. *14* *14* *14*
    • Na to nemáš ani postavení ani inteligenci.
  • Jak ho zastavit? Stačilo by málo. Odvolat ten tým lidí, kteří ho neustále podpírají, přidržují, přenášejí, sbírají jeho ztracené boty, atd, atd. Bez tohoto týmu se během několika minut samovolně zastaví na zemi a už nezvedne *1*
    • Ano.
    • Man řekl.. Stalin byl džentlmen/ samozřejmě rudý/ a hledejte a zkoumejte... a kdo chce.. tak uvěří.... *3*
      • Jako obvykle se mýlíte. Rudý gentleman byl Vinnetou, což Man, ať je to kdokoliv, několikrát zřetelně pronesl u pokladny kina.
        Ty vaše výpustky jsou prostě boží. Děkuji za typickou ukázku projevu myšlenkového prostatika.
  • Chtěl bych připomenout,že článek zní "Jak zastavit prezidenta,když uráží lidi?"Kauza "Peroutka" je jen jednou z napaditelných čišících z titulku.K "Peroutkovi" toliko.Článek,o který se Zeman opíral,se nenašel.Ale v této diskuzi se ozvala řada přispívajících v tom smyslu,že pan Peroutka skutečně vyjádřil své sympatie k nacionalistickému hnutí v Německu a taky k Hitlerovi.Nechtěli byste tedy napomoci občanu Zemanovi konkrétním svědectvím?Jinak ho považuji za pomlouvače a osobu trestuhodnou.Ten článek se nenašel.
    Ale občan Zeman v prezidentské funkci uráží lidi z ČR i jinak:
    -vyjádřením k poloze ČR ve vztahu k problému "novičok"
    -ovlivňovací snahou předat hackera Nikulina do Ruska a nikoliv do USA
    -nejmenováním řádně vybraných profesorů VŠ
    -nejmenováním řádně vybraných soudců
    -nejmenování vládou vybraného generála
    Asi by se nalezli další,ale i tohle postačí k zamyšlení nad jednáním prezidenta.Senát by měl ty nejhorší prohřešky považovat za protizákonné a protiústavní jednání a podat žalobu u Ústavního soudu.Zajímavé strany tuto žalobu později podmínily souhlasem poslanecké sněmovny.
    Mám za to,že nazrál čas.
    • ivislo
      Ano dozrál čas aby jste nad sebou zapřemýšlel. Článek který se nenašel nedokazuje že nebyl napsán. Novičok-podvod na entou. Nikulin je Rus a patří do Ruska. Jmenováním Putny a jemu podobných by si znepřátelil lidi kteří přemýšlejí.ATD:
      • Přemýšlím nad sebou neustále.Souhlasím,že článek Peroutky o Hitlerovi mohl být skutečně napsán.Důkazů o Peroutkově příklonosti k Hitlerovi podali na tomto webu přispivatelé. Novičok není podvod.Vše ukazuje na pomstu Ruska za zradu.Nikulin je sice Rus,ale ublížil především Spojeným Státům,proto ho může soudit opět především USA.Jmenování Putny nepatří do jeho posuzování.V souladu s kladením věncům má odsouhlasit nejen Putnu,ale provést další soustů formálních skutečností.A taky bych mohl připojit další atd.
  • jeden chrchla už je pod drnem , druhej chrchla na hradě...jestlipak se najde třetí chrchla...asi Tubera , teda Kubera. Náš stát potřebuje svého chrchlu....
    • Neurážejte Českou republiku.
  • to je jednoduchý - Novičok
  • Bican je magor každý ví, že peroutka dával adolfa za vzor. Bican a jégl to jsou dva patolízalové politologa fiali z ods a vedení tiscali. Já jsem přešel od tiscali k O2, aby měli méně zhlédnutí kvůli reklamám a také píšu inzerujícím firmám jaká jsou na tiscali esa. Dělám to pro jejich dobro, aby se ještě stihli napravit. Ale osobně si myslím, že pro ně a jejich rodiny je už pozdě. Bude konec světa mají po kariéře. *6*
    • Podejte svědectví Zemanovi,že Peroutka dával Adolfa za vzor.Jinak jste zmetek a lhář.
  • Bican , oni jsou opravdu hloupý. Výrok soudu byl , že se konkrétní článek nenašel , ale dalšíma doložemýma článkama bylo možné konstatovat , že se Peroutka snažil dávat Adolfa za vzor, tudíž byl poplatný dané době a to je postatné.Podaná žaloba nebyla na konkretní článek ale na způsob vychvalování Adolfa, což bylo doloženo. Tak se Bican už konečně probuď!!!! *8*
    • I Vás bych poprosil,abyste občanu Zemanovi doložil,že jiné články pana Peroutky vychvalování Adolfa dokládají.Jinak jste lhář a manipulovatel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit