Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Indie - země, která dala světu cikány...
  • věděl, jak to je s předsedou TOP 09 ....
    • ten přešel do jiné ligy......zombie *15*
    • ... medituje *1* *1* *1*
    • Nedelejte si srandu z hloupeho Karlika.Tak to dopada kdyz se slechticke rody poskacou mezi sebou.Neni nejchytrejsi ale zas je hodny.Uspech je ze toto snad nema uz zadneho potomka.
  • Banda indicka.Vypichavaji tam na verejnosti holky.A mnohdy beztrestne.Beznemu cloveku jsou pro srandu a opovrzeni.Klidne si tam natahnete rafy vsichni.Nikomu to nikde vadit nebude.Indy uz nema nikdo rad.A muzou se tupe usmivat kolik chteji.
  • Přesně, nechte ho týden na sluníčku a hned uvidíte, jestli dejchá, nebo z něj už vylejzají krysy :(
  • Tak jsem chtěl napsat, aby ho vyndali z lednice a za pár dní poznají, jestli medituje. *2* *2*
    Ale jiní měpřdešli v úsudku. *9*
  • no tak po čtyřech měsících by už byl tutově pěkně nahnilej i v lednici, kdyby natáhnul ráfy, to je jednoduchá kontrola - čuchnu a cejtím *2* *2* *2*
    • ostapkotab
      v mrazaku nesmrdi no
      • ostapkotab
        ani cerstve vodňanske kure od eštébáka,fuj *12* *16*
  • Vyndejte ho z lednice a když se rozteče, tak je mrtvej... *2* *2* *2*
  • soud přičichne......závrať......bác........a za týden vyřkne rozsudek.......pro nedostatek důkazů se odročuje na zimu *15*
  • Stal se nesmrtelným!Duše je věčná....
    • h o v n o.
      cigoš přežije všechno.tak jakej guru.
      *1*
      • Táhni víš kam, nácku
        • lepší být náckem,než matkomrdem *1*
          • do očí bys mi to ale neřekl, viď ty hrdino, ale jinak máš pravdu, už jdu
        • Kája-ty dementní matkomrde,ty táhni do prdeele a neotravuj tady
          • nejsem dementní, jsem velmi vzdělaná a taky pohledná a myslím, že ty jsi ten typ, o který bych si neopřela ani kolo:)
            • Proč tě to zajímá, nejsi od ODStB?

              ps.
              Staré, vyčpělé ale trefné!
            • to je přece starý vyčpělý vtip, proč jsi změnil nick?
            • Víš proč se ženské malujou a voněj? Protože jsou vošklivý a smrděj! (jako ta samochvála)
  • tat sat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit