Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pište mi: semjon.gayinek@buzerant.gov
    • *14* napíšu ti hned, chceš se líbat ?
      • Fuj, smrdí ti pták jako cikánská hračka
      • to píšeš všem ? *13*
        • zlej troll rozdává v rámci dovolené propagační letáky na Krymu, tak jsem doma sama a hledám krapet prckáníčka *14*
          • krapet promiskuitní ne ? *10*
            • jsem v bezpečí, používám sovětskou ochranu " samochodnaja " *3*
  • Krymští Tataři vyzvali Turecko, aby přešetřilo svou pozici vůči Krymu a uznalo ruský status poloostrova.

    „Vyzýváme turecké vedení, aby přistupovalo nanejvýš vyváženě k otázkám týkajícím se Krymu, a k jednání kyjevského režimu vcelku. Je třeba respektovat volbu obyvatel Krymu", řekl Iljasov, představitel krymských tatarů.
    • Když Krymským Tatarům hrozí zmlácení do bezvědomí nebo narvání flašky od vodky do "píp" a deportace na Sibiř, tak je to pochopitelné. Ty metody těch ruských fašistických primátů jsou tak průhledné.
      • amíci na Krym nepáchnou, tak se Tataři ničeho takového bát nemusí *5*
    • přééésně, včera to vysílali na sputniku a aeronetu *3*
      • to bude i na tn.cz *2*
      • souhlas, má dojem že byla zmínka na parlamentních listech a OVTV *3*
  • Chtěl bych, aby takhle zbičovali Vobamgutána, tu americkou vopici!!!

    YEAH !!!
    • Michajlov je rozhodnutý vytvořit speciální skupinu, která má bránit "normální" Rusy a Rusky před "nebezpečím" v podobě gayů a leseb. "Dochází ke skutečným útokům na normální občany. Musíme homosexuály převychovat nebo je léčit. Homosexualita je slepá větev ve vývoji Ruska," vysvětlil svůj záměr Michajlov s tím, že gayové a lesby jsou velmi aktivní zejména na internetu. Podle něj má myšlenka na vytvoření "obranné skupiny" širokou podporu napříč různými skupinami obyvatel.
  • Bacha teplej sviňák Semjon Gayínek shání chuja, jedno jakýho, hlavně, když na něm budou hvězdy a pruhy!!!
    viz níže

    CHACHACHA, to jsem ale čtverák!!!
  • Ukrajina je součást amrdólie, takže prasárny tam jsou na denním pořádku!!!

    CHI !!!

    Vidíte tu reakci teplouše multinicka Semjona Gayínka níže???
    Zase jsem ho rozbrečel buzňáka!!!

    CHICHICHÁCHÁ !!!
    • najdi si svůj nick ty homosexuální dobytku *11* *12* *11*
  • A až zbičujou americkou vopici Vobamgutána, poteče z něj červená krev, nebo jakou barvu krve mají vopice??? Proužkatou s hvězdama???

    CHI !!!
    • Použiji tvé vidění světa a napíšu až zbičujou ruského skřeta, poteče z něj bezbarvá vodka, nebo jakou barvu krve mají stepní vopice? Se srpem a kladivem s hvězdama?

      Spokojený, Beznadějně Teplý Wole?

      CHI !!!

      *1* *2* *15*

      A sakra, jak rychle naskákaly bodíky "nesouhlasí". Klikajuščaja mašinka chorošó rabotejet.
      *1* *2* *15*
      • gmc.vandura
        Pilne nebo plne vcelicky, Apis klikajukius. .
      • a přitom stačilo jen napsat, že jsi psychicky totálně v prdeli *15*
    • to BTW, za mě palec nahoru

      dearputin.com
      • dearhitler.com
    • brilantní
    • vtipné, pravdivé , vyvážené *3*
  • Tohle je zástupce primátora Brna, tohle zástupce 400tisích lidí v Brně. Už neví politici coby za naše daně vymysleli za Hloupost a Blbost, které je NEKONEČNÁ!!!!!!! *8* *1* *8* *1*
  • brněnské č.rák, co po něm chcete, samé levičák, neomarxista, vyhulenec a pak to tak vypadá v celým státě... ještě si sem natáhnó tu pakáž islámskó a bude a bude to tu jak v chlévku... *10*
  • Polibek příteli, držení se za ruce, duhová vlaječka na batohu, to vše může vést ke "zkreslenému pochopení", jak upozorňuje nezávislý ruský zpravodajský portál Voice of Russia. V praxi se tak gayové a lesby ze zahraničí, a to bez ohledu na to, zda je spolu váže civilní svazek nebo dokonce manželství, mohou dostat do rozporu s novým zákonem proti "propagaci netradičních sexuálních vztahů". Za porušení zákona jim hrozí dva týdny vězení a následně vyhoštění. Stejně jako ruským gayům a lesbám jim také hrozí pokuta až do výše 100 tisíc rublů, tedy asi 60 tisíc korun, v případě, že k šíření informací o rovných právech gay a lesbických párů použijí média nebo internet.
    • Mužská homosexuální minorita má větší soudržnost, a proto je ji více ve společnosti vidět, než minoritu lesbickou. Některé zájmové skupiny homosexuálů mají potřebu prezentovat homosexualitu jako cosi lepšího, vyššího a vznešenějšího než je heterosexualita. Prvek hyperkompenzace, tak dobře známý z psychologie minorit, zatížených pocitem jisté insuficience, je zde evidentní. Mužské homosexuální dvojice mají málokdy příležitost pečovat o děti. Přitom by o to jistě často měly zájem. O to větší je kulturní a sociální angažovanost homosexuálních mužů. Z různých důvodů je jich o něco více než v celé společnosti v některých profesích: herci, tanečníci, estrádní umělci, číšníci, ale také kněží s nařízeným celibátem.
      • lulan, nebo buchta, mě je to fuk *14*
  • Že jsem tu swini teplou Semjona Gayínka zase rozzuřil k pláči??? Chichichi!!!
    To já rád!!! Amrdólský teplobuzny si nic jinýho nezaslouží!!!

    WOW, YEAH !!!
    • všechny tvé nicky se radují

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit