Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sluníčkářský dobytek jen ničí
    • a vy komoušská chátra jste dělali s naší krásnou krajinou a památkami co ?
      • ... naše Křenkovic rodina nejraději chodila do průvodu s mávátky.
        • soudruhu pitomče, myslím, že se ti při na dovolené na Krymu přiškavřil mozeček, měl jsi nechat na hlavě helmu sovětského regulovčíka a byl by jsi dopadl mnohem lépe *3*
          • víme sajmon, přiškavřil
            • No a co, vždycky když brečím vzteky, dělá překlepy, jsem blbá.
  • to mi trošku připomíná ten starej fórek z dob "totality": Baví se dvě studentky, jak tráví den.
    - "Ráno vstanu, umeju p.ču, udělám si snídani, umeju p.ču a vyrazím do školy. Když se vrátím domů, umeju p.ču, dojdu mámě nakoupit, umeju p.ču, pak se učím, někdy chodím do kroužků, k večeru umeju p.ču, pomáhám mámě s večeří, potom se většinou s tátou koukám na televizi, umeju p.ču, pak si zalezu do postel, chviku si čtu, vyskočím ještě umejt p.ču a jdu spát."
    - "Hele a nepřeháníš to trochu s tou intimní hygienou?"
    - "Ale ne, táta je předsedou ZV ROH, oni nám ji malují na dveře..." *1* *1* *1*
    • Dobrý, ale v původní verzi lepší!!! .... táta je předsedou vesnické buňky KSČ........

      Pro mladé kteří si již nepamatují - to je ta stejná zločinecká parta, která si dnes jen přimalovala za svůj název směšné M (KSČM) a má za to jak je "nová" a nenese žádnou vinu za své zločiny.
      • To jako kdyby si Hitlerova NSDAP přidala "M" a hlásala v německém parlamentu "myšlenky" jak se všichni budou mít dobře až tady bude žít jenom jedna rasa "nadlidí". Oni by si ale nejspíš nepřidali "M" = von Mähren, ale "P" = von Preussen, a taky na památku Prušáka Marxe. *2*
        • ... pro doplnění uvedu, že amrdólové mění název na USAW, W = world, stejně už téměř celý svět ukradli!
          • Zloději nicku, myslíš, že by Putler chtěl změnit RF na RM - russkij mir?
            • ... z toho bych byl velice šťastný a vůbec mi nevadí, že mi krade Sajmon nick!
      • ... pro mě, ročník 1990, jsou totiž všichni mladí!
    • ... kecám, to není fór, to se stalo mojí matce!
  • kmeny Vandalů si pamatuju z dějepisu, čističe neznám, do evropy se hrne vlna nových kmenů špinavých slimáků
    • tak si zalez do skříně ty komoušskej připosránku a počkej až se o to chlapi postaraj *7*
      • král bolševických přizdisráčů a poseroutků jura opět perlí, Zeman vyzvracel, že se po ČR potuluje uprchlík a jura vyděšenej jako sousedův pudlíček *15*
        • ... ale větší strach mám o moje milované amrdólany, ti jsou vyděšení ze všeho a všech!
          • juro, juro

            spíš napiš z čeho podělanej nejsi, bude to kratší seznam *3*
            • ... já například se vůbec ničeho nebojím, u nás v ústavu mám chráněné i lůžko!
      • ... já se o to postarám, jsem chlap, ročník 1990, proto všechno vím!
  • tak nám Miloš Alabama zase utřel nudli, velvyslancem u nás bude King a to tolik žebral o tu odkoplou silikonku Trumpovou

    snad mu to příště vyjde z Dolly Buster *13*
    • Zdravím, Milda se zase nas.re a pojede za peníze daňových poplatníků do číny kde se bude učit jak stabilizovat společnost. *15*
    • ... ale nakonec je to jedno, kdo tu bude velvyslancem, vždyť to bude stejně na 100% blbej amrdólan!
  • Dobře mu tak, ale co, vždyť je to jenom blbej američan!
  • Takové vandalství se mi nelíbí. Ale občané USA si uvědomují jaký všehoschopný psychopat se prodral do presidentského úřadu. Za pomoci agentů fašisty Putlera. Ovšem USA je demokratická země a tak toho psychopata může stihnout impíčment. To u nás...
  • " A kdo nemá odvahu nebo žaludek na to, aby ničil, ten si alespoň plivne."
    .
    A to je přesně ta sebranka ubožáků, která si namlouvá, že tvoří elitu národa. přitom by potřebovali léčení u Dr. Chocholouška. Agresivita a nenávist z nich jen čiší. Hroznej odpad společnosti.
  • Přesně, tak. Sluníčkáři dávno ztratili kontakt s realitou a Donald Trump je něco jako fachman *5* od svářečky. Tihle sluníčkáři žijí ze snů takzvaného většinového omylu, ale šroubovákem by si vypíchli oko. Oni jsou v důsledku toho slabí i v moderních oborech. *5* *5* *5*
  • KIMCID
    Sluníčkáři jsou ubožáci všude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit