Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmm - copak se jim asi stane...?!!!

    • třeba bude lef 2021 a za řepkové miliardy vystřídá socany , "země" čeká na žluklého prasidenta "důstojného" nástupce , normálně mě mrazí když jsem to slyšel -  je čas 32 let po .Vypadá to že něco hnije  a nejenom ve sportu.😎

  • Prostě - oni jsou "ONI" a my jsme plebs, kterým pohrdají... 

    • já nejsem plebs a oni ? Šup na ventilátor , jinak to nepude.

  • Ma to ale  fizl StB bures v ty svy sekte rad ! Skoro jako ve starem Japonsku . Chybi uz jenom verejna sepuka za nejake provineni. Netyka se pochopitelne svateho Capa . Ten je pevne usazen ve svem nedoktnutelnem hnizde . Skutecne jsem jeste nikdy nemel o ceskem narodu  , tedy te casti ovladane buresem - tak nizke mineni. 

    Cast svych bonzu uz bures nahradil Slovaky , prece jenom asi takovych Cechu jake on potrebuje , moc nebude. Jeho volici , bud IQ cihly , nebo narozenych snad jeste ve stredoveku .  Ti mu jsou dobri jenom ke vhozeni papirku ktery dostanou do volebni urny. Vic nechapou a neumi. 

    • Vtipné, že o středověku a sektě mluvíš zrovna ty Bobligu "z Edelstadtu".....ten kdo si dá takový nick, musí být zjevně ducha mdlého.....😀

      • Z ceho tak usuzujes ? 

        • Nick vždy vypovídá o osobě, která si ho dá. Já například chci vidět Svět JAKÝ DOOPRAVDY JE bez ohledu na tlak oficiálních dezinformací a mainstreamové propagandy. Proto Realista, poněvadž hledám skutečnost, všední realitu, né momentálním režimem šířené bajky.

          Boblig byl podle dostupných pramenů mocenský zločinec, který zneužíval své postavení k mučení, vraždění a okrádání lidí. Jeho ideologie vycházela z omezenosti a hlouposti, kdy fanaticky prosazoval tupou ideologii "boje proti třídnímu nepříteli" babkám kořenářkám, osvíceným svobodným lidem, tedy cokoli co se neslučovalo s jeho pojetím světa. Takže buď to byl hlupák který mučil a vraždil lidi, kteří znali a uměli více než on sám, anebo to byl vypočítavý gauner který to dělal z vidiny zisku, takový malý nebo spíš velký loupežný vrah. A teď si polož otázku CO TENTO NICK VYPOVÍDÁ O TOBĚ????? V čem se lišil Boblig z Edelstadtu od například takového Reinharda Heydricha nebo třeba fanatických Komunistu padesátých let s jejich vraždami? A v čem se liší Boblig od dnešních prorežimních tupců prosazujících demokratůrní agendu teroru, přepadání jiných zemí, diktatury "jediné správné linie" ať kovid nebo "zvolení toho správného kandidáta"?

        • No je to podobná logika, jako by si někdo dal přezdívku Himmler a pak dával kázání "o lidských právech"

        • no když to někdo nakous , já se chtěl zeptat na to samé .Tohle jméno je poměrně známé ,  času 1612 - 1698(nevím jestli lze označit jako léta páně) . 

          Dík za odpověď.

          • Mate pravdu a docela me vase hodnoceni tesi. Vyberovou komisi agrofetu bych neprosel , take spokojenost. 

            Co porad nechapu a jeden ychtyl to zde dokonce popsal. Proc  se ten prvni mudrlant zminuje o nejakem stredoveku. Ze se tady najdou pripadi neschopni rozeznat noc a den je jasne. Vy dva pod mym prvnim psanim jste dokonale priklady tohohle. Z vas by nemela ani ta cirkev svata vedena Bobligem v te dobe nic. Nic by jste nemeli tenkrat , zebrota jste i dnes. 

            • no tak Boblig si užíval zejména majetku nespravedlivě odsouzených , tak snad to máš jinak , jo a žebrota ? To nevim  , ale moje aktiva převyšujou pasiva , tak snad mi ten rohlík z popelnice nezavidí nikdo kdo má majetek nabytý kriminálním způsobem , představa že mi ho sebere Faltýnek a sežere Babiš mi odradila od dalšího prohrabávání 😛.Jojo církev svatá .

            • A v čem jsi ty lepší než Babiš neschopná závistivá žebroto? 😉 Vždy se budeš jen užírat nenávistí a závistí vůči chytřejším a schopnějším a přemýšlet kde bys ty nula, koho jak okradl, zabil a vnutil mu své inkviziční dogma Bobligu? 

              • Reakce na příspěvek:

                no tak ty jsi se aspon našel na Hostýnskym vrchu , me nezbejvá než odhlásit internet , odevzdat pc s vindov 95+ do sberného dvora ,  kde mi ho nechali za rohlíky pro králíky a poradit jim at si utlumí tu vifinu grátis , snad mojí kapsu nebude zkoumat😇 , no vidiš stačí se podivit nad jménem a už jsme ve stejnej lajně.

  • Teď zase bude Bureš řešit "porušení nesmyslu". Proč neřeší svůj střet zájmů, bocianí hniezdo a  hlavně otravu Bečvy a nynější únik jedů z Dezy do ovzduší?

    • v každym případě vzorky odfouk vítr a to i ty vodní z Bečvy , si někdy myslím že si delaj erdel ale nedelaj .😎

    • No čo, čo, veď všeci kradnú.

  • No jo  - soudruh Bureš nejdřív udělal bu bu bu a teď, jak je pro něho typické obrací...

  • To zase bude v álejích milion soudců a spravedlivých.......

    • No, bude asi jedním z mála potrestaných v této republice. A kecy o tom, že by měl jít příkladem od těchto, co na nařízení kašlou ......


  • Delikventy umístit na "covid" oddělení jako pomocné síly alespoň na půl roku! Přibrat Schmutzlera, Klause st. a jiné popírače. Ve světě přes milion mrtvých, miliony nakažených a tihle si "honí" body před volbami. Bezohlední, sebestřední a chytří jak Goebbelsovo rádio.

    • představa že mi nese "bažanta" Paroubek sic přidá humoru , ale po uvědomění si reality přemění i rýmičku na smrtelnou chorobu vzhledem k profesionalitě zdravotní péče.😬

    • přesně tak ještě si myslí že když udělají gesto jako že 50 000 kč a vše je najednou oduštěno a nic se nestalo tak to je arogance až to bolí 

      • Já jsem se spíš zamyslel, jak těžké to mají dnešní novináři.

        Týdny se tahat po nocích za někým společensky alespoň trochu významným, Špehovat ho i na záchodě, platit různé udavače a bonzáky - aby z toho nakonec byl takový článek.

        To je panečku dřina. Za každým pičmundou 6 bonzáků ve dne v noci. Alespoň se jim nic nestane. Jsou pod dozorem.

        • se nikdo netahal jenom věděl kdy a kam má zavolat , jen jestli to zase nebyl nějaký řidič z Agrofertu.

  • Zvláštní postoje s.Bureše, jeden má výzvu na odstoupení, ale Efko může zůstat. S.prasáček ať se stará o svoje ovečky a nedělá předvolební kampáááň.

    • si nikdy nebyl u policajtů jako "host" ? jeden je hodnej a druhej zlej a pokud nebude po jejich tak ten dobrej změní imič.😎

    • Na  Faltýnka nedá soudruh Bureš dopustit...

      Už proto, že na kobliháře toho moc ví...

      • taky " špínu" odstranuje jako F1 

  • Dost brzo si vybral správný kmotry ! Už mu nevěřím ani ahoj !

  • Jak to, že se k tomu ještě nevyjádřil hradní pán ani pan prasáček?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit