Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... takovým odpadem se nikdo nezabývá :)))
  • ... blití neškodných sraček jako ty je stylovým projevem oslavy vůdce české politiky :)))
  • ... tvůj čas je bezcenný, kriple, deementi jako ty by měli být zbaveni volebního práva :)))
  • Zdarma k volbám nepůjdu, můj čas je moc drahý a to bych měl jít volit ty co zakazují pomalu i dýchat? Svoboda pomalu končí a nastupuje diktatura s výmluvou, že za všechno může Evropská unie. Teď všechny strany se předhánějí lživým jazykem a po volbách budou opět jako pokaždé šlapat po slušných lidech a obviňovat ze zlodějen a podvodů. Přitom vláda a parlament špatně hospodaří s našima penězi, není na důchody a na další nutné výdaje protože je to vláda co rozkrádá naše peníze co patří lidem toho národa.
  • Doufám že ty
  • A když vyhraje emigruješ?
  • Pavlína ovar máš místo mozku ale ještě o tom nevíš
  • Kulihrach BTW zase perlí *1* *1* *1*
  • Ty jsi živý příklad ze kterého mám radost.Dokud vás troubů bude více tím lépe se budu mít.Vy stejně nic ovlivnit nemůžete a díky bohu jen žvanit nesmysly.Děkuji,že jste,jen pokračujte,někdo mně živit musí. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Bureši, Bureši, zvu ťa na boží súd, hin se hukáže hdo z nás...
  • babiš již od mala sbíral míčky a šetřil korunku ke korunce a tak se stal Slovák druhým nejbohatším Čechem, na rozdíl od ostatních, kteří to bohatství nakradli, jak on nám sám tvrdí- Přece " Všici kradnú" tedy i vy. co čtete tyto řádky. proto volím babiše. *14* *14* *14*
  • Pitomec Sajmon z redakce Tiscali to zde na diskuzi rozjíždí pod tisíci nicky, aby bylo hodně penízků za klikáníčko, viď ty blbče...
  • Od té doby, co ty jsi úplně blbá
  • jak mafiánští dinosauři v hrůze že přijdou o svá dobře placená koryta svorně křičí "všichni proti Babišovi". Aspoň je tady v té žumpě nějaká legrace......jinak už tu nic nemá smysl......
  • Kalousek a hulvát a ještě k tomu alkoholický??? *1* A co je potom to opilé hradní strašidlo Zeman? Tam už stupnice nestačí! *1*
  • My s rodinou volíme NE zlodějskému čobolovi!
  • A co je ten, co volí tu dementní hradní kreaturu Ovara?
  • A ta unda Semelová ministryní spravedlnosti! Když bordel, tak pořádný v čele s ožralcem Zemanem.
  • Já zase nechci mít za prezidenta ožralého lháře Zemana, který je už tak dementní, že neokřikne ani toho svého teplouše ovčáka, když si pustí hubu na špacír *1*
  • To novou tváří máte na mysli starého estébáka Bureše, který si nakradl díky ODS těch 60 miliard, kterými se chlubí? Ten by jako první měl jít sedět a nadoživotí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit